سرپرست سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه عنوان کرد

آغاز اعزام دانش آموزان کرمانشاهی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

سرپرست سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، گفت: دانش آموزان با اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور از یادمان های شهدای شرق کارون، اروندکنار، هویزه، طلائیه و شلمچه بازدید می کنند.

به گزارش کوله بار، یونس عزیزی سرپرست سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی گفت: امسال از اواخر دی ماه تا اسفندماه بیش از هفت هزار دانش آموز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.

 

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این اردوها آشنایی دانش آموزان و نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت، ادامه داد: دلاوری های رزمندگان در این برنامه فرهنگی برای دانش آموزان بازگو می شود.

 

سرپرست سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، تصریح کرد: دانش آموزان با اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور از یادمان های شهدای شرق کارون، اروندکنار، هویزه، طلائیه و شلمچه بازدید می کنند.

 

به گفته عزیزی، اردوهای راهیان نور برای دانش آموزان دختر و پسر در مقاطع تحصیلی دبیرستان برگزار می شود.

 

وی اضافه کرد: دانش آموز طی اردویی سه روزه از این مناطق بازدید به عمل می آورند و تاکنون استقبال مطلوبی از این اردوها شده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها