آغاز ثبت‌نام اردوی راهیان‌نور در دفاتر بسیج دانشجویی مازندران

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران خبر داد:آغاز ثبت نام اردوی راهیان نوری دانشجویی در دفاتر بسیج دانشجویی

به گزارش کوله بار »، شهرام نوری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران با بیان اینکه اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب در قالب کاروان های راهیان نور از برنامه های مهم و ثابت سالانه بسیج دانشجویی است، اظهار کرد: راهیان نور با حمایت وزارت علوم انجام می شود که دستورات لازم آن نیز به دانشگاه ها ابلاغ شده است.

نوری گفت: چشم اندازی ترسیم شده تا در آینده ای نزدیک 10 درصد از دانشجویان کل کشور به اردوی راهیان نور اعزام شوند که امسال می بایست3/5 درصد از دانشجویان عازم مناطق عملیاتی گردند.
وی مطالبه دانشجویان را بیش از مقدار بیان شده دانست و تاکید کرد: حضور بیشتر دانشجویان به حمایت دانشگاه و نوع تبلیغات برای جلب نظر آنان بر می گردد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران با بیان اینکه امسال اعزام بیش از 2500 نفر را در دستور کار قرار داده ایم، اظهار کرد: 5 اسفند ماه اولین گروه های راهیان نور دانشجویی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند و این روال تا 25 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

وی از شروع ثبت نام راهیان نور در دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه ها خبر داد و گفت: دانشجویان علاقمند می توانند برای ثبت نام به دفاتر بسیج دانشجویی مراجعه کنند.
نوری خاطر نشان کرد: بنابراین است هزینه ای از دانشجویان برای اعزام دریافت نشود  چون بنا به اعلام وزارت علوم هزینه اردوهای راهیان نور دانشجویان از سرانه فرهنگی آنان که در اختیار دانشگاه ها می باشد پرداخت خواهد شد.

وی 65 درصد از متقاضیان حضور در اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب را مربوط به خواهران دانشجو دانست و تاکید کرد: امسال در نظر داریم محتوای فرهنگی غنی تری را با موضوعات سبک زندگی ایرانی اسلامی و ایجاد نمایشگاه های متعدد در دستور کار قرار دهیم.

انتهای پیام /

خبر نامه دانشجویان ایران

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها