آغاز حرکت کاروان های راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس

حرکت کاروان های دانش‌آموزی راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس با حضور 2 هزار نفر دانش آموز در شلمچه از روز شنبه آغاز شد.

به گزارش کوله بار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر سرگرد پاسدار علیرضا خردمند گفت:حرکت کاروان های دانش‌آموزی راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس با حضور 2 هزار نفر دانش آموز در شلمچه از روز شنبه آغاز شد.
 
وی افزود: اعزام کاروان های دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور از امروز آغاز و پیش بینی می شود تا خردادماه سال آینده ادامه یابد.
سرگرد  خردمند افزود: پیش بینی می شود چهار میلیون دانش آموز از سراسر کشور از این مناطق کشور بخصوص شلمچه و الفجر8 اروندکنار آبادان بازدید کنند.
 
وی گفت: کاروان های دانش آموزی در قالب کاروان راهیان نور برای درس آمادگی دفاعی به این مناطق اعزام می شوند و با رشادت های رزمندگان و چگونگی طراحی و اجرای عملیات های مختلف از نزدیک آشنا می شوند.
به گزارش ایرنا دانش‌آموزان شرکت کننده در ارودهای دانش آموزی راهیان نور ضمن ادای احترام به شهدای هشت سال دفاع مقدس بر حفظ ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید و سخنان آمریکا در خصوص جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها