سرپرست سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در گفتگو با کوله بار خبر داد

آمادگی کامل اردوگاه های استان کرمانشاه برای میزبانی از کاروان های راهیان نور دانش آموزی+تصاویر

سرگرد عزیزی با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور و میزبانی از کاروان های راهیان نور دانش آموزی گفت:اردوگاه های سازمان اردویی کرمانشاه مستقر در جنوب کشور ، آماده پذیرایی از دانش آموزان است.

 

سرگرد یونس عزیزی  سرپرست سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کوله بار از تکمیل فرایند تجهیز و آماده سازی اردوگاه های این سازمان که مستقر در جنوب هستند،خبر داد.

 

وی تاکید کرد: انتقال نسل به نسل فرهنگ غنی ایثار، شهادت‌طلبی و دفاع مقدس وظیفه تک تک ماست و این توفیق امروز نصیب همه ما شده است که هر آنچه در دفاع مقدس انجام شده است را بازگو کنیم، این‌ها حسناتی است که جمع می‌‍شود و به تعبیر فرمانده معظم کل قوا این‌ها مجاهدت خاموش است.

 

سرپرست سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با بیان این مطلب افزود: ۲ اردوگاه امام رضا(ع) در آبادان و اردوگاه شهید گودینی اهواز،هرکدام به ظرفیت ۶۰۰ نفر آمادگی کامل برای میزبانی و اسکان زائران و کاروان های راهیان نور را دارند.

 

عزیزی تصریح کرد:اولین مهمانان این اردوگاه ها ، دانش آموزان عزیز هستند که اوایل هفته آینده وارد این اردوگاه ها می شوند.

 

وی ادامه داد:با بکارگیری اکیپ فضاسازی مجرب ، سعی برآن شده است اردوگاه ها بگونه ای فضاسازی شود تا از حال و هوای معنوی برخوردار شود وهرکدام از المان ها و سنگرها و تصاویر ،خود به نوعی روایتگر سال های ایثار و فداکاری باشند.

 

عزیزی تاکید کرد: اجرای برنامه های فرهنگی از بدو ورود کاروان ها به اردوگاه آغاز می شود که ازجمله می توان به برنامه استقبال و خوش آمد گویی خادمین، مراسم مذهبی در حسینیه و مسابقات فرهنگی اشاره کرد.همچنین کاروان ها در شب دوم از این سفر معنوی در برنامه رزم نمایش فرهنگی بصیرتی اردوگاه شهید مسعودیان شرکت خواهند کرد.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها