شنبه 1398/10/07 - 14:55
فرمانده نیروی دریایی سپاه خبر داد

اجرای کار ویژه اردویی،تربیتی و گردشگری برای نخبگان در راهیان نور دریایی

سردار تنگسیری گفت: کار ویژه اردویی تربیتی و گردشگری برای نخبگان در استان هرمزگان و به خصوص در جزایر "هرمز" و "لارک" به منظور روایت و بازخوانی حماسه های فرزندان ایران زمین در پهنه نیلگون همیشه فارس به زودی اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار کوله بار، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و فرمانده قرارگاه راهیان نور دریایی شهدای خلیج فارس در دیدار اعضای ستاد و برخی مشاورین قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج اظهار داشت: در حال حاضر هر کاری که باعث انتشار بصیرت و معنویت در جامعه اسلامی شود، بسیار با ارزش و حیاتی است و برنامه های تربیتی و فرهنگی قرارگاه های راهیان نور سپاه و بسیج در سواحل و جزایر خلیج همیشه فارس که همزمان به گردشگری تعالی بخش و ارزش محور نیز توجه دارد، از مصادیق بارز اینگونه کارهاست.

وی ضمن قدرشناسی از زحمات سردار سرافزار سپاه اسلام و فرمانده سابق قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج حاج علی فضلی و آرزوی سلامتی برای ایشان؛ برنامه های سردار یعقوب سلیمانی در قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج را مصداق بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص انجام کارهای نو و ابتکاری در راهیان نور دانستند.

سردار تنگسیری ادامه داد: کار ویژه اردویی تربیتی و گردشگری برای نخبگان در استان هرمزگان و به خصوص در جزایر "هرمز" و "لارک" به منظور روایت و بازخوانی حماسه های فرزندان ایران زمین در پهنه نیلگون همیشه فارس با همکاری قرارگاه دریایی و قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج برنامه ریزی شده و به زودی اجرا خواهد شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان خاطر نشان کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم ایرباس، شهدای چتر باز جزیزه لارک، شهدای جزیره هرمز، اجرای مانور شبیه سازی دستگیری ملوانان انگلیسی و توقیف نفتکش های متجاوز به حریم های آب های ایران اسلامی و... از جمله بخش های مختلف این کار ویژه جدید است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها