چهارشنبه 1398/10/04 - 15:27
سردار شکارچی در دیدار فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج:

جوانان و نوجوانان در اردوهای راهیان نور برای ساختن کشور آماده تر می شوند

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: عملیات راهیان نور یک عملیات تربیتی است و جوانان و نوجوانان با تاسی از رزمندگان دفاع مقدس برای ساختن کشور در عرصه های مختلف آماده تر می شوند.

به گزارش خبرنگار کوله بار، سردار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار صمیمانه با فرمانده و اعضای ستاد قرارگاه مرکزی، ضمن دریافت گزارش آخرین اخبار و اطلاعات اردوهای راهیان نور در سپاه و بسیج، اظهار داشت: راهیان نور عرصه مهم گسترش معارف، مفاهیم، فرهنگ و ارزش های والای اسلام ناب و بهترین بستر برای تربیت جوانان و نوجوانان برای حضور آگاهانه و جهادی در تحقق آرمان های مقام عظمای ولایت در گام دوم انقلاب و نظام اسلامی است.

وی ادامه داد: عملیات راهیان نور یک عملیات تربیتی است و در این برنامه، جوانان و نوجوانان به خصوص دانش آموزان و دانشجویان با تاسی از رزمندگان افتخار آفرین دفاع مقدس برای ساختن کشور در عرصه های مختلف آماده تر می شوند.

سردار شکارجی تاکید کرد: برای ارتقای کمی و کیفی راهیان نور در بسیج، لازم است خطوط فاصل با نهادها و سازمان های دیگری که در راهیان نور دخیل هستند مانند ستاد مرکزی راهیان نور در بنیاد کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و دیگر جاها، ایجاد شود و هم در حوزه وظایف و هم در بحث حمایت های مادی و معنوی، تقسیم کار لازم انجام شود.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح از سیاست ها و رویکردهای بسیج به خصوص مردم پایه کردن فعالیت های راهیان نور حمایت می کند و برای تحقق این سیاست ها نهایت تلاش خود را به عمل خواهد آورد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها