چهارشنبه 1398/10/25 - 19:50

پیشنهاد استاندار کرمان برای زیارت مزار حاج قاسم‌ توسط کاروان های راهیان نور

استاندار کرمان گفت: امروز مزار حاج قاسم در گلزار شهدای شهر کرمان شاهد حضور زائرانی از سراسر کشور است و زائران کاروان های راهیان نور نیز می توانند در این مکان حضور پیدا کنند.

به گزارش کوله بار، محمدجواد فدائی ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی ستاد راهیان نور استان کرمان که در سالن پیامبر اعظم(ص) با حضور سردار یعقوب سلیمانی فرمانده فرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج و مسئولان سپاه ثارالله کرمان برگزار شد اظهار داشت: برگزاری اردوهای راهیان نور در سطوح مختلف دانش‌آموزی و دانشجویی اقدام بسیار ارزشمندی است.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ دفاع نمقدس باید در بین نسل جوان نهادینه شود گفت: آمادگی هر گونه همکاری برای بحث راه‌اندازی راهیان نور در استان کرمان هستیم.

استاندار کرمان با بیان اینکه استان کرمان ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد و ما به وظیفه خود عمل خواهیم کرد افزود: پیشنهاد می‌شود که راه، روش و منش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به جوانان و جامعه معرفی شود.

 

وی با عنوان اینکه پیشنهاد می‌شود که  زیارت مزار حاج قاسم سلیمانی نیز توسط زائران کاوران های راهیان نور صورت بگیرد، گفت: در خواست‌های زیادی از سراسر کشور برای زیارت مزار سردار سلیمانی در کرمان وجود دارد و ما آمادگی پذیرای آحاد مردم از سراسر کشور برای حضور در کرمان و آشنایی با سیره حاج قاسم را داریم.

 

فدائی با اشاره به اینکه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی یک شخصیت بی‌نظیر است که ابعاد شخصیتی زیادی دارد و باید این مجاهد الی الله به جوانان ما معرفی شود افزود: حضور جوانان از سایر نقاط کشور برای حضور در آرامگاه حاج قاسم سلیمانی می‌تواند بسیار موثر باشد.

وی با بیان اینکه زیارت شهدا و حضور در گلزار شهدای کرمان می‌تواند باعث تحول درونی در جامعه شود گفت: امروز مزار شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای شهر کرمان شاهد حضور زائرانی از سراسر کشور است.

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها