مدیر آموزش و پرورش سروآباد:

اردوهای راهیان نور پل ارتباطی میان نسل امروز با ارزش های دفاع مقدس

مدیر آموزش و پرورش سروآباد گفت: اردوهای راهیان نور مهمترین پل ارتباطی میان نسل امروز با ارزش های دفاع مقدس است

به گزارش کوله بار، محمد عزیزی، مدیر آموزش و پرورش و رییس کمیته ی اجرایی بسیج دانش آموزی شهرستان در این نشست، با تبریک سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، از زحمات کلیه ی اعضای این کمیته در سال گذشته تقدیر نمود و گفت: اردوهای راهیان نور در راستای تعمیق پیوند میان نسل جدید با ارزش های دوران دفاع مقدس نقش به سزایی دارد.

وی در ادامه به لزوم برنامه ریزی و رعایت دستورالعمل اردوی دانش آموزی تاکید نمود و خاطر نشان کرد: آسیب شناسی برنامه ها و ایجاد شور و اشتیاق در بین قشر دانش آموزی در سال مزین به نام: « اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال » مد نظر قرار گیرد تا دانش آموزان به تمرین عملی زندگی در محیطی آموزشی- فرهنگی به دور از خانه بپردازند.

عزیزی در ادامه بر رعایت شئونات اسلامی، حجاب و عفاف در این اردوها تاکید کرد و گفت: جنبه ی معنوی این اردوها به عنوان فرصتی گرانبها برای تمام اعضای شرکت کننده در این مهم حائز اهمیت است.

در ادامه رییس کمیته ی اجرایی بسیج دانش آموزی شهرستان سروآباد با تقدیر و تشکر از مدیریت آموزش و پرورش سروآباد بابت همکاری در راستای برنامه های مشترک با سپاه پاسداران گفت: اجرای مناسب طرح هجرت3، طرح شهید شوشتری و طرح محرومیت زدایی زمینه ی رفع مشکلات پیش روی مدارس را مهیا کرده که خود قابل تقدیر است.

گفتنی است: اعضای حاضر در این نشست نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها