سردار کوثری:

از سپاه عصبانی اند چون مخل تاخت‌وتازهای آمریکا در منطقه است/ اقدام تازه آمریکا بیشتر جنبه روانی دارد

جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران گفت: اقدام آمریکایی‌ها در قرار دادن نام سپاه در لیست گروههای تروریستی خارجی به واسطه دستاورد‌های مختلف سپاه در منطقه است و بیشتر جنبه روانی دارد.

به گزارش کوله بار، محمداسماعیل کوثری، جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران  در خصوص اقدام نابجای دولت آمریکایی مبنی بر اینکه پ نام سپاه پاسداران را در لیست گروه‌های تروریستی خارجی قرار دادند، گفت: آمریکایی‌ها بعد از پیروزی انقلاب هر جا توطئه‌ای علیه کشور صورت می‌گرفت مواجه با این بودند که سپاه پاسداران این توطئه‌ها را خنثی می‌کرد.

وی با اشاره به یکه تازی آمریکایی‌ها قبل از انقلاب در ایران گفت: تاخت و تاز‌ها و سوء استفاده‌های آمریکا در زمان طاغوت در ایران آن‌ها را بد عادت کرده بود و از آغاز پیروزی انقلاب  شاهد آن هستند که یکسری جوان به صورت خودجوش و به فرمایش مقام معظم رهبری گروهی را تشکیل دادند که در قانون اساسی نیز نام این گروه ثبت شده است و چهل سال است که به فعالیت می‌پردازد و جلوی تاخت و تاز‌های آن‌ها را می‌گیرند لذا آن‌ها از این اقدامات عصبانی هستند و عنوان می‌کنند سپاه تروریست است.

کوثری تصریح کرد: چه طور می‌توان گفت، یک تشکیلات نظامی که دولت بودجه آن را تامین می‌کند و میزان این بودجه از تریبون های رسمی کشور اعلام می‌شود تروریست است؟

جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران ادامه داد: سپاه پاسداران یک تشکیلات نظامی با قدرت و انگیزه است لذا آمریکایی‌ها از این نگرانند که این تشکیلات جلوی قلدری و زورگویی آن‌ها در ایران و منطقه را می‌گیرد.

وی با اشاره به نقش مجلس شورای اسلامی در این روند گفت: قطعا مجلس ما هم می‌تواند عکس العمل متقابل نشان دهد و مصوب کند ارتش آمریکا و اسرائیل باید جزو گروه‌های تروریستی باشند و ما هم به این شکل به مقابله با تروریسم بپردازیم .

کوثری در پایان خاطرنشان کرد: مشخص است که سپاه پاسداران در هیچ یک از اقدامات و عملکرد خود پنهان کاری نمی‌کند و این اقدام آمریکایی‌ها به واسطه دستاورد‌های مختلف سپاه در منطقه است و بیشتر جنبه روانی دارد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها