رئیس سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری بسیج مطرح کرد

اعزام اردوهای راهیان نور دانش آموزی از 22 مهر

سردار سلیمانی با بیان اینکه اعزام اردوهای راهیان نور دانش آموزی از 22 مهر شروع می شود، گفت:بنابر دستورالعمل قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، به هیچ عنوان بعد از غروب خورشید اتوبوس های راهیان نور حق حرکت در جاده ها را ندارند
 

به گزارش کوله بار،سردار یعقوب سلیمانی رئیس سازمان اردویی و گردشگری بسیج مستضعفین گفت: اعزام اردوهای راهیان نور دانش آموزی از 22 مهر شروع می شود.

 

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج ادامه داد: استفاده حداکثری راهیان نور از ظرفیت راه آهن با حذف بخشی از واگن‌های باربری راه آهن در خطوط تهران اهواز و تهران خرمشهر صورت می‌گیرد. این مسیر، تک ریلی و به صورت رفت و برگشتی است که از این پس بخشی از اعزام های راهیان نور دانش آموزی و عمومی از این طریق انجام می‌گیرد.

سلیمانی با بیان اینکه بنابر دستورالعمل قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، به هیچ عنوان بعد از غروب خورشید اتوبوس های راهیان نور حق حرکت در جاده ها را ندارند و باید قبل از غروب در یکی از امکانات اقامتی از پیش تایین شده استراحت کنند، تأکید کرد: در حال حاضر بخشی از این دانش‌آموزان و دانشجویان از طریق قطار و سیستم ریلی عازم مناطق عملیاتی می‌شوند، اما مسئله مهم این است که ظرفیت سامانه ریلی کشور برای این مسئله بسیار محدود است.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها