اعزام کاروان عاشقان امام هشتم به مشهد الرضا

آستان قدس رضوی حسب سنوات گذشته در راستای عمل به نیات واقفین و از محل موقوفات این آستان در  هشتم به مشهد الرضا کرد.

به گزارش کوله بار ؛ علی اکبر شعبانی رئیس اداره املاک و اراضی آستان قدس در استانهای گلستان و مازندران اظهارکرد: ترکیب زائرین و تسهیلات و برنامه های فرهنگی امسال دراین تشرف متفاوت نسبت به قبل درنظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: امسال ترکیب جنسیتی زائرین مرد و زن پنجاه درصد زن و پنجاه درصد مرد بوده که اغلب از بین مستاجرین انتخاب شده و عده زیادی نیز با قید قرعه تعیین گردیده اند.

شعبانی تصریح کرد: اداره املاک و اراضی آستان قدس در استان های گلستان و مازندران با توجه به اینکه برادران اهل تسنن ارادتمند خاندان پیامبر(ص) اند اعزام کاروان را با حضور برادران شیعه و اهل سنت درکنار هم برنامه ریزی کرده است .

وی با اشاره به اینکه رویکرد برنامه های امسال متفاوت با سالهای گذشته است ، اذعان داشت: به برخی از ادارات نیز برای اعزام سهمیه داده شد تا بتوانند علاقمندان بیشتری فرصت حضور در این کاروان را داشته باشند و امسال تعدادی از فرهنگیان بازنشسته فرهیخته ، دو نفر پرستار بازنشسته و پیش بینی حضور یک نفر روحانی و مداح اهل بیت نیز شده است.

رئیس اداره املاک و اراضی آستان قدس در استانهای گلستان و مازندران خاطر نشان کرد: بعلت مسن بودن اکثر زائرین پیش بینی خودروی سواری نیزگردیده تا در طول مسیر کاروان اعزامی را همراهی نماید تا در صورت لزوم موارد اورژانسی را به مراکزدرمانی منتقل کنند.

وی اضافه کرد: تاریخ عزیمت روز دهم اسفند و تاربخ برگشت پانزدهم خواهد بود و مسافرین ضمن برخورداری از بیمه در هتل امیر مشهد با هزینه آستان قدس اسکان و پذیرایی خواهندشد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها