رییس قرارگاه راهیان نور سپاه قدس گیلان خبر داد

اعزام ۲۹ هزار گیلانی به مناطق عملیاتی تا پایان سال جاری

رییس قرارگاه راهیان نور سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ۲۹ هزار گیلانی تا 15فرودین سال ۹۷ به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند،گفت:از این تعداد ۱۴ هزار در بخش دانش آموزی و ۱۵ هزار نفر در دانشجویی و محلات به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

به گزارش کوله بار، سرهنگ عباس بایرامی با بیان اینکه ۲۹ هزار گیلانی تا ۱۵ فرودین سال ۹۷ به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند،اظهار کرد:از این تعداد ۱۴ هزار در بخش دانش آموزی و ۱۵ هزار نفر در دانشجویی و محلات به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۰ هزار زائر گیلانی در سال جاری از مناطق عملیاتی بازدید کردند،تصریح کرد:اردوهای راهیان‌نور یکی از راه‌های زنده نگه‌ داشتن یاد و خاطره شهداست و همه ما وظیفه داریم نهایت تلاش خود را انجام دهیم.

رییس ستاد راهیان نور سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مقصد زائران گیلان برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور استان خوزستان افزود:طلائیه، هویزه، هورالعظیم، شلمچه و گلزاری شهدای آبادان از جمله یادمان‌هایی هستند که مورد بازدید زائران سرزمین های نور قرار خواهد گرفت.

بایرامی با بیان اینکه در مجموع زائرین گیلانی در غالب ۱۸۰ کاروان تا پایان سال به مناطق عملیاتی اعزام می شوند،یادآور شد:همراه کاروان راهیان نور، راویان آموزش دیده و مجرب و همچنین روحانی همراه کاروان اعزام می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در بخش اعزام نسبت به سال قبل، حدود ۲ هزار نفر افزایش اعزام داریم.

به گزارش جاهد خبر  مرحله سوم اعزام راهیان‌نور از اول بهمن تا ۱۵ فروردین ۹۷ انجام خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها