مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان اردویی بسیج:

امام خمینی(ره) به ما آموخت که در مقابل هیچ ابر قدرتی سر فرود نیاوریم

حجت الاسلام حسینی دیباجی گفت: امام راحل به ما روح آزادگی و خود باوری را در سایه اسلام ناب محمدی تعلیم داد تا امروز در مقابل هیچ ابر قدرتی در جهان سر فرود نیاوریم.

به گزارش کوله بار،حجت الاسلام سید محسن حسینی دیباجی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان اردویی بسیج گفت: مهمترین دلیلی که امروز نام جمهوری اسلامی ایران در دنیا مطرح شده به برکت امام خمیمی (ره) است.

وی افزود: بعد از رحلت امام بزرگوار، بعضی از کوتاه فکران سعی کردند که امام را به تاریخ بسپارند و گفتند که امام امروز در جامعه جایگاهی ندارد اما به عینه دیدند که راه امام و خط او زنده است و همچنان ادامه دارد.

حجت الاسلام دیباجی تاکید کرد: ساماندهی کاروان ها از نقاط مختلف کشور ، سهولت در اعزام و اسکان زائران، ایجاد نظم و هماهنگی و اسقرار آنها در حرم مطهر و ... ازجمله برنامه های قرارگاه شهید فهمیده است  و امیدوارم امسال شاهد استقبال بیش از پیش زائران در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) باشیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان اردویی بسیج در پایان خاطر نشان کرد:امام راحل به ما روح آزادگی و خود باوری را در سایه اسلام ناب محمدی تعلیم داد تا امروز در مقابل هیچ ابر قدرتی در جهان سر فرود نیاوریم.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها