مسئول سازمان اردویی بسیج در گفتگو با کوله بار عنوان کرد

امکانات راهیان نور در اختیار زائران اربعین حسینی/تجمع میلیونی شیعیان در روز اربعین حسینی را به رخ جهان می کشیم

سردار یعقوب سلیمانی از در اختیار قرار گرفتن امکانات قرارگاه مرکزی راهیان نور تا پایان مراسم اربعین به زائران حسینی خبر داد.

سردار یعقوب سلیمانی دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در گفتگو با کوله بار، با بیان اینکه مراسم اربعین حسینی یکی از بزرگترین و باشکوه ترین تجمعات شیعیان جهان است، گفت: همه ساله، شیعیان با حضور حماسی و میلیونی خود در مراسم اربعین حسینی در کربلا، حماسه حضور و همدلی خود را به رخ جهانیان می کشند که این اتفاق واقعا یک حماسه بی نظیر در تاریخ اسلام و تشیع است.
وی ادامه داد: تلاش شده است که با فراهم کردن امکانات و شرایط سفر، در سهولت رفت و آمد زائران ایرانی به کربلا برای حضور در مراسم اربعین حسینی، قدم خوبی برداشته شود تا موجب رضایت این زائران قرار بگیرد.
سردار سلیمانی تاکید کرد: ظرفیت و امکانات راهیان نور تا پایان مراسم اربعین در اختیار زائران حسینی قرار میگیرد و  تا پایان مراسم اربعین حسینی و زمان ورود زائران به ایران، اعزام کاروانهای راهیان نور متوقف می شود و این زائران میتوانند از وسایل و امکاناتی همچون اتوبوسهای جوان سیرایثار و ظرفیت اردوگاههای متمرکز کشوری استفاده نمایند.
 
وی ادامه داد: ساماندهی زائران اربعین حسینی و تسهیل در اعزام آنها به کربلا یکی از مطالبات رهبرمعظم انقلاب اسلامی بوده است که پیرو عمل به این فرمایش معظمله، قرارگاه مرکزی اربعین با همکاری سازمان حج و زیارت، قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج و دیگر نهادها سال گذشته تشکیل شده است و امسال هم شاهد اعزام ساماندهی شده و باشکوه زائران اربعین حسینی به کربلا خواهیم بود.
سردار سلیمانی با بیان اینکه مراسم اربعین حسینی، خاری در چشم استکبار جهانی است، تاکید کرد: امیدواریم با شرایط وامکاناتی که برای تسهیل در اعزام زائران اربعین حسینی به وجود آمده است، با هماهنگی و هم افزایی شاهد برگزاری مراسم باشکوه اربعین حسینی در کربلا باشیم.
 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها