مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج:

اگر می خواهیم عزت و اصالت خود را از دست ندهیم، باید به مناطق عملیاتی دفاع مقدس توجه کنیم

حجت الاسلام حسینی با اشاره به اینکه رهبرمعظم انقلاب اسلامی توجه ویژه ای به مناطق عملیاتی دفاع مقدس دارد، گفت: در کربلاهای ایران، اگر کسی خواهان برداشت های تفریحی است، به مراد خود نمی رسد.

به گزارش کوله بار، حجت الاسلام والمسلمین حسینی با حضور در برنامه "مشق شیدایی" ضمن گرامیداشت روز ملی راهیان نور اظهار کرد: به این مقوله می توان با دو نگاه نگریست؛ از یک سو نگاهی که در سطح صنعت گردشگری جنگ [خاصه در خارج از کشور به این روز می نگرند] و این نگاه نقطه نظری درآمدی دارد

وی افزود: در اسلام نسبت به سیر و مسافرت توصیه های بسیار شده و علی رغم فواید آن، در قرآن نگاهی مبنی بر عبرت گیری، انتقال فرهنگ و... می باشد و این ها توصیه هایی دینی و قرآنی برای باز شدن افق های جدید برای جامعه است.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به نگاه ویژه رهبری نسبت به راهیان نور اظهار داشت: اگر می خواهیم عزت و اصالت خود را از دست ندهیم، باید به این مناطق مقدس توجه کنیم و از همین کلام می توان اهمیت اردوهای راهیان نور را برداشت کرد.

این مقام مسئول در قرارگاه مرکزی راهیان نور با بیان اینکه سرزمین نور به ظاهر چیزی جز مشتی خاک نیست، تصریح کرد: در این سرزمین اگر کسی خواهان برداشت های تفریحی است، به مراد خود نمی رسد. این جا نگاه دین و معرفت جای دارد که در زندگی فردی و اجتماعی مسافران این مسیر اثرگذار خواهد بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها