مسئول اردویی سپاه کربلا استان مازندران:

بازدید بیش از 9 هزار زائر مازندرانی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس از 20 تا 29 اسفند

عباسپورگفت: برنامه سال تحویل در اردوگاه شهید بلباسی با حضور راویان برگزار گردید و بحمدالله امسال از 20 تا 29 اسفند، شاهد حضور بیش از 9هزار زائران مازندرانی در مناطق عملیاتی دفاع مقدس بودیم.

به گزارش کوله بار، محمد عباسپور  از اعزام 9 هزار و 154 زائر مازندرانی به مناطق عملیاتی جنوب تا به امروز خبر داد.
مسئول اردویی سپاه کربلا مسئول اردویی سپاه کربلا استان مازندران با اشاره به مشکلات اقتصادی و نیز حادثه غیرمترقبه سیل در مازندران و امداد رسانی سپاه و بسیج به سیل زدگان گفت: اردوی راهیان نور امسال با استقبال خوب جوانان و نوجوانان بویژه زائر اولی ها همراه بود.
عباسپور تعداد زائرینی که از تاریخ 20 اسفند تا امروز چهارشنبه 29 اسنفدماه از مناطق عملیاتی بازدید کردند را 9 هزار 154 زائر اعلام کرد و افزود: از این تعداد 5 هزار و 100 نفر را برادران و چهار هزار و 54 نفر را خواهران تشکیل دادند.
وی از بکارگیری 230 دستگاه اتوبوس برای اعزام زائران گفت و ادامه داد : همه زائران در دو اردوگاه شهیدان جعفرزاده اندیمشک و بلباسی خرمشهر اسکان داده شدند و روزانه بیش از 2000 پرس غذا در آشپزخانه اردوگاه بین زائران تهیه و توزیع می شود .
به گفته مسئول اردویی سپاه کربلا مازندران، اردوگاه شهید بلباسی پذیرای 10 استان دیگر از جمله خراسان شمالی،سمنان،تهران و بوشهر و ... در مسئله اسکان زائران نیز می باشد.
عباسپور در بخش پایانی سخنان خود به برنامه سال تحویل اشاره و بیان کرد:برنامه سال تحویل در اردوگاه شهید بلباسی با حضور راویان برگزار شد و سخنان مقام معظم رهبری نیز برای زائران پخش شد.
وی یادآور شد:مازندران در شب میلاد امام علی(ع) میزبان جشنواره ره آورد سرزمین نور بود که به صورت زنده از شبکه های ملی پخش شد در این برنامه از چهار خانواده شهید انقلاب، شهید ترور،شهید مدافع حرم و شهید مدافع وطن از مازندران تجلیل بعمل آمد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها