مسئول سازمان سپاه قائم آل محمد(عج) در گفتگو با کوله بار خبر داد

بازدید زائران راهیان نور سمنان با 100 دستگاه خودروی شخصی به صورت کاروانی از مناطق عملیاتی

عربی گفت: زائران راهیان نور شهرستان شاهرود توسط یکصد دستگاه خودروی شخصی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید نمودند.

حیدر عربی مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری سپاه قائم آل محمد(عج) در گفتگو با کوله بار با اشاره به استقبال زائران راهیان نور استان سمنان برای حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس با خودروهای شخصی اظهار داشت: 26 اسفندماه، یکصد دستگاه خودروی شخصی از شهرستان شاهرود برای حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعلام آمادگی کردند و روز 27 اسفندماه، پس از حضور در مسجد جمکران در قم، اعزام به سرزمین نور را آغاز نمودند.

وی ادامه داد: این زائران راهیا نور، بعد از حضور در استان خوزستان، در اردگاه شهید شوکت پور اندیمشک اسکان یافتند و از یادمان های فتح المبین، فکه، هویزه، باغ موزه دفاع مقدس خرمشهر، اروند کنار، دشت ذوالفقاریه، شلمچه، علقمه، نهرخین و ... بازدید نمودند.

عربی تاکید کرد: 4 اتوبوس و 57 دستگاه خودرو از زائران راهیان نور هم برای حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس از شهرستان دامغان اعلام آمادگی نمودند و امروز در استان خوزستان هستند و قرار است که از یادمان ها و زیارتگاه های دفاع مقدس به صورت گروهی و کاروانی، بازدید نمایند.

مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری سپاه قائم آل محمد(عج) با بیان اینکه حضور زائران راهیان نور با خودروهای شخصی در مناطق عملیاتی دفاع مقدس، سال به سال افزایش چشمگیری به خود می گیرد، افزود: سال های گذشته هم متقاضی برای حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس با خودروهای شخصی زیاد بود اما امسال به صورت سازماندهی شده و با برنامه ریزی، توانستند به قدمگاه شهدا پا بگذارند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها