مسئول سازمان اردویی و راهیان نور استان آذربایجان غربی به خبرنگار کوله بار خبر داد:

بازدید 70 هزار دانش آموز از یادمان های هشت سال دفاع مقدس آذربایجان غربی

مسئول سازمان اردویی, راهیان نور و گردشگری سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: تا اوایل آذرماه 70 هزار دانش آموز از یادمان های هشت سال دفاع مقدس استان آذربایجان غربی بازدید خواهند کرد.

حسنعلی چراغی در گفتگو با خبرنگار کوله بار گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته استان آذربایجان غربی یکی از مقاصد زائران راهیان نور دانش آموزی است.

 

مسئول سازمان اردویی, راهیان نور و گردشگری سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: اردوهای راهیان نور دانش آموزی در استان از شهریور ماه آغاز شده است و تاکنون 3461 نفر را به سرزمین های نور اعزام کرده ایم.

 

وی با بیان اینکه مرحله دوم اعزام های ما از شنبه 25 مهرماه آغاز می شود ادامه داد: طبق برنامه ریزی ها باید تا اوایل آذر ماه 70 هزار نفر از یادمان های استان آذربایجان غربی بازدید کنند.

 

چراغی افزود: از این تعداد 30 هزار دانش آموز مربوط به خود استان آذربایجان غربی است که از یادمان های استان بازدید خواهند کرد.

 

مسئول سازمان اردویی, راهیان نور و گردشگری سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: همچنین قرار است 30 هزار دانش آموز از استان آذربایجان شرقی و 10 هزار دانش آموز از استان اردبیل برای بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس استان آذربایجان غربی به استان سفر کنند.

 

وی با اشاره به اینکه از این تعداد نیمی را خواهران و نیمی دیگر را برادران تشکیل می دهند اضافه کرد: این اردوهای عموما یک روزه و دو روزه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ ف

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
هادی رضازاده (تایید نشده)
سلام....از زحمات شبانه روزی شما در سطح استان تشکر می کنم .

جدیدترین ها