مسئول سابق کمیته بازرسی قرارگاه شهید فهمیده:

برگزاری برنامه سالگرد ارتحال امام راحل یک برنامه منحصربه فرد در کشور است

سردار غلامی گفت:برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) از جهت انجام اقدامات فرهنگی و انتقال پیام امام خمینی(ره) به نسل های بعدی و پیوند این نسل ها با ولایت فقیه موضوع بسیار مهمی است.

به گزارش کوله بار،سردار نعمان غلامی، مسئول سابق کمیته بازرسی قرارگاه شهید فهمیده گفت: برگزاری برنامه سالگرد ارتحال امام راحل از جهات کیفیت مراسم, انبوه شرکت کنندگان آن و فرآیند اردوکشی آنها از سراسر کشور یک برنامه منحصر به فرد در کشور محسوب می شود.

وی ادامه داد: این مراسم از جهت انجام اقدامات فرهنگی و انتقال پیام امام خمینی(ره) به نسل های بعدی و پیوند این نسل ها با ولایت فقیه موضوع بسیار مهمی است.

سردار غلامی درباره عمده برنامه های کمیته بازرسی قرارگاه در سال گذشته اظهار داشت: در مراسم برگزاری سالگرد ارتحال امام راحل، کمیته بازرسی به طبع اهمیت این برنامه وظیفه خطیری را به عهده دارد که بتواند فرآیند برگزاری این اردو و مجموع فعالیت کمیته های مختلفی که در قرارگاه برایشان تعریف شده را کنترل و رصد کند و معایب و نواقص را استخراج و نقاط قوت آن را رصد کند تا بتواند در سال های بعد روند بهبود فعالیت های قرارگاه و کمیته های زیرمجموعه خود را توسعه بدهد.

وی ادامه داد: برای این کار، کمیته بازرسی یک شبکه بازرسی تعریف کرده است و در داخل هر اتوبوس تحت مدیریت مسئول هر کاروان یک ناظر ایمنی و بازرس وجود داشت که طی آن در دستورالعمل جامع ایمنی اردوها که به سازمان بسیج ابلاغ شده وظایف بازرسان مشخص شده تا کار سایر اعضای دیگر که تحت نظر مدیر کاروان هستند را کنترل کنند و قطعا این روند امسال هم اجرایی می شود.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها