نایب رئیس هیئت تیر اندازی خواهران سپاه مازندران:

برگزاری کلاس های آموزش مربیگری به ارتقاء ورزش تیر اندازی کمک شایانی می کند

امینی تبار گفت: اهمیت دادن به ورزش به خصوص ورزش تیراندازی در بسیج و سپاه به خاطر توجه  بیشتر  و همزمان به ورزش و تعالی معنوی  میتواند در تقویت ورز تیراندازی موثر باشد

زینب امینی تبار نایب رئیس هیئت تیر اندازی بانوان  سپاه مازندران در گفتگو با خبر نگار کوله بار گفت: اهمیت دادن به ورزش به خصوص ورزش تیراندازی در بسیج و سپاه به خاطر توجه  بیشتر  و همزمان به ورزش و تعالی معنوی  میتواند در تقویت ورز تیراندازی موثر باشد.

 

وی ادامه داد: آموزش مربیگری درجه 2 با کیفیت بالایی در حال برگزاری است  به دلیل اینکه مدرسان آموزشی از برترین های فدراسیون تیر اندازی می باشند.

 

 

امینی تبار با بیان اینکه هماهنگی فدراسیون و هیئت تیراندازی سپاه در برگزاری این دوره ها بسیار مناسب بوده اظهار داشت یکی ازمواردی که این هماهنگی را شکل داده بود حضور خانم الله کرم در سمت نایب رئیس هیئت  تیراندازی  بانوان سپاه است  که در فدارسیون تیراندازی کشور هم حضور دارند.

 

 

نایب رئیس هیئت تیر اندازی بانوان سپاه مازندران با بیان اینکه هفته قبل از آموزش  مسابقات قهرمانی استان را داشته ایم اظهار داشت : شرکت در کلاسهای مربیگری و آشنایی با قوانین روز دنیا  در ارتقاء ورزش استانی و نهایتا  کشور موثر خواهد بود.

 

وی در پایان تصریح کرد: به دلیل اینکه قوانین و مقررات جهانی در حال تغییر است  برگزاری این اموزش ها و  کلاسهای مربیگری درجه 2در افزایش معلومات داوران و مسئولین هیئت های استانی کمک شایانی می کند.

 

انتهای پیام /م 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها