مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج:

بسیاری از خانواده ها، مناطق عملیاتی جنوب را برای سفرهای نوروزی انتخاب کردند

خسروی گفت: سال گذشته سفرهای خانوادگی به سمت سرزمین نور رشد چندین برابری داشته و بسیاری خانواده ها برای سفرهای نوروزی مناطق جنگی جنوب را انتخاب کردند.

به گزارش کوله بار، توحید خسروی، مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با حضور در برنامه "مشق شیدایی" در خصوص اهمیت سفرهای راهیان نور اظهار داشت: اگر می خواهیم به قافله شهدا نزدیک شویم، یکی از راه ها، برپایی عظیم، باشکوه و ایمن کاروان های رهیان نور در کشور است.

وی افزود: دو عملیات بزرگ فرهنگی در کشور اتفاق می افتد که برون مرزی و درون مرزی است؛ در اربعین میلیون ها نفر از ایران اسلامی به پاس رشادت های کربلا مسیر را پیاده طی می کنند و درون کشور نیز در امتداد راه شهدای کربلا برای پاسداشت و قدردانی و رسیدن به قافله شهدا در مناطق عملیاتی جنگی کشور در شش ماهه دوم راهیان جنوب و در ماه نخست راهیان نور شمال و غرب کشور را پیش رو داریم.

خسروی ادامه داد: راهیان نور به واقع ذخیره است و هرچه از آن برداشت کنیم باز هم کم است. این جنگ برای ما یک گنج بود و همه کشورها و ادیان و ملیت ها به مفاخر خود افتخار می کنند.

وی با بیان اینکه عصاره ملت بود که باعث پیروزی در دوران دفاع مقدس شد، خاطرنشان ساخت: خود ملت و نمایندگان مردم از هر کوچه و صنفی شهیدان را تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند و به همین جهت عزیز، عظیم و تمام ناشدنی است.

خسروی افزود: سال گذشته سفرهای خانوادگی به سمت سرزمین نور رشد چندین برابری داشته و بسیاری خانواده ها برای سفرهای نوروزی مناطق جنگی جنوب را انتخاب کردند و حتی راهیان نور دریایی نیز اضافه شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها