مسئول اردویی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری:

بسیاری از شهدای مدافع حرم در راهیان نور پرورش یافته و حضور داشتند

رحیمی با بیان اینکه بسیاری از شهدای مدافع حرم در راهیان نور پرورش یافته و حضور داشتند، گفت: راهیان نور یکی از بسترهای است که می‌توان به واسطه  آن حماسه‌ها ، ایثارگری‌ها و فداکاری‌ها رزمندگان و شهدا را به نسل امروز انتقال داد .

به گزارش کوله بار؛ عباس رحیمی مسئول اردویی سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام استان چهال محال و بختیاری با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: به مناسبت روز ملی راهیان نور و همچنین جشنواره ملی ره آورد از 21 اسفند برگزار شده و تا 28 اسفند در سالن اجتماعات شهید محمدعلی جهان آرا واقع در مجتمع اردوگاهی شهید باکری خرمشهر ادامه دارد.
وی عنوان داشت:  راهیان نور یکی از بسترهای است که می‌توان به واسطه  آن حماسه‌ها ، ایثارگری‌ها و فداکاری‌ها رزمندگان و شهدا را به نسل امروز انتقال داد و بسیاری از شهدای مدافع حرم در راهیان نور پرورش یافته و حضور داشتند.
 
رحیمی با تاکید بر حضور پرشور جوانان بسیجی استان چهارمحال و بختیاری در جشنواره ره آورد سرزمین نور که به صورت ملی برگزار شده بود، بیان داشت: در این مراسم از چهار نفر از برگزیدگان استان چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولین کشوری تجلیل به عمل آمد.
 
این مقام مسئول به برگزیدگان جشنواره ره آورد سرزمین نور اشاره کرد و افزود: در بخش شعر کلاسیک، آقایان داوود رحیمی و محمد کاظمی مقام اول  در بخش متن ادبی  خانم اکرم کیانی مقام اول، در بخش دلنوشته، خانم اکرم کیانی مقام دوم و همچنین در بخش شعر آزاد خانم زهرا کیانی مقام دوم را کسب کرده اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها