مدیر روابط عمومی سازمان اردویی بسیج:

بسیج، یک فرهنگ ارزشی است که هیچ مرزی ندارد

غفاری گفت:بسیج و اقداماتی که در راستای بصیرت افزایی انجام داده است، برهیچ کسی پوشیده نیست و بسیج در واقع یک فرهنگ ارزشی است که مرز ندارد.
 

به گزارش کوله بار، سرگرد علی غفاری مدیر روابط عمومی سازمان اردویی بسیج با اشاره به عملکرد بسیج در مقابله با فتنه ها اظهار داشت: خنثی سازی توطئه های دشمنان، مبارزه با گروهک های ضد نظام، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، مقابله با ورشکستگان سیاسی و فتنه 88‌، مشارکت در دفاع مقدس هشت ساله، سازماندهی و آموزش نیروهای مردمی و همچنین مشارکت در سازندگی کشور را می‌توان به عنوان نمونه هایی از عملکرد موفق بسیج در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد.
 
 
 
وی ادامه داد: بسیج سند افتخار ملت متعهد و مسلمان ایران است و یکی از اهداف تشکیل آن، مقابله با بحران ها بوده است و امام خمینی(ره) می دانست بسیج چه اثری در جامعه دارد و امروز می بینیم که امنیت خودمان را مدیون بسیجیان هستیم.
 
غفاری با اشاره به اینکه بصیرت افزایی بسیج مهمترین عاملی برای مقابله با فتنه است، تاکید کرد: بسیج و اقداماتی که در راستای بصیرت افزایی انجام داده است، برهیچ کسی پوشیده نیست و بسیج در واقع یک فرهنگ ارزشی است که مرز ندارد و تنها در بعد سیاسی و نظامی نیست.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها