واکنش سردار شریف به اظهارات ترکی فیصل:

به همان میزان که صدام از پناه دادن منافقین بهره‌مند شد، آل‌سعود نیز منتفع می‌شود

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : به همان میزان که صدام و حزب بعث از پناه دادن به منافقین و حمایت و همراهی با آنان بهره‌مند شدند آل سعود نیز از این همراهی و همدستی منتفع خواهد شد.

به گزارش کوله بار، به نقل از سپاه نیوز، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه همزبانی و هم راستایی آل سعود و منافقین در نمایش خیابانی پاریس را نشانه مشارکت و همدستی رژیم سعودی در جنایات تروریستی منافقین علیه ملت ایران دانست و تأکید کرد: تلاش رسانه‌های بیگانه و سعودی‌ها برای احیای منافقین محکوم به شکست است.
 
سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به حضور و اظهارات وقیحانه "ترکی الفیصل" رئیس پیشین دستگاه اطلاعات عربستان سعودی در جمع منافقین تروریست منفور و بزدل در پایتخت فرانسه گفت: حضور رئیس سابق دستگاه اطلاعاتی و امنیتی آل سعود در میتینگ منافقین در پاریس و همزبانی و همراهی با آنان نشان از پیوند دیرین گروهک تروریستی منافقین با رژیم سعوی علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران داشته و پس از سال‌ها، پشت صحنه معرکه گیری دشمنان نظام را برملا می‌سازد.
 
وی افزود:  امروز بر افکار عمومی جهانیان آشکار شده است که رژیم آل سعود محور حمایت و پشتیبانی از جریان تروریسم در منطقه و فراتر از آن هستند در واقع منافقین، داعش، طالبان، القاعده و دهها گروهک تروریستی پراکنده شده در جغرافیای اسلام و بشریت، تحت منویات و راهبردهای امریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه با حمایت‌های گسترده مالی آل سعود مرتکب بزرگ ترین جنایات علیه بشریت می‌شوند.
 
سردار شریف رؤیاهای بر باد رفته منافقین و آرزوهای دست نیافتنی آل سعود در خصوص ایران را واقعیتی انکارناپذیر خواند و تصریح کرد: قرائن و تأیید "ترکی الفیصل" نشان می‌دهد همانگونه که سرکرده منافقین از عمق غصه و کینه نسبت به پیشرفت و تعالی انقلاب و ملت ایران دق کرده و مرده است آل سعود هم محتضری است که بزودی به ملاقات سرکرده منفور منافقین خواهد رفت.
 
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: بی‌تردید به همان میزان که صدام و حزب بعث از پناه دادن به منافقین و حمایت و همراهی با آنان بهره‌مند شدند آل سعود نیز از این همراهی و همدستی منتفع خواهد شد.
 
وی با تأکید بر اینکه به کوری چشم آل سعود، منافقین و دیگر دشمنان ملت ایران، خورشید ولایت فقیه و انقلاب اسلامی تا ظهور حضرت مهدی (عج) بر ایران اسلامی و بلکه بر جغرافیای امت اسلامی خواهد تابید گفت: آل سعود باید بداند سرقبری فاتحه می‌خوانند که مرده‌ای در آن نیست، چرا که اگر فاتحه خوانی بر این جنازه مقرون به صرفه و فایده بود، بی‌تردید امریکا و غربی‌ها صف اول مراسم فاتحه خوانی بودند.
 
سردار شریف در پایان با بیان اینکه گروهک منفور منافقین به زباله‌دان تاریخ پیوسته است و تلاش رسانه‌های بیگانه و سعودی‌ها برای احیای آنها در تراز "اپوزوسیون ایرانی" محکوم به شکست است، تأکید کرد: سیاهه‌ی جنایات گروهک تروریستی منافقین و حمایت امریکا و متحدان غربی و عربی کاخ سفید و رژیم جعلی صهیونیستی در به شهادت رساندن حدود 17000 تن از آحاد مسئولین و مردم ایران در اقدامات جنایتکارانه تروریستی از حافظه تاریخی بشریت پاک نخواهد شد و آنان برای همیشه منفور و محکوم و مستحق مجازات‌های سخت هستند.
انتهای پیام/م
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها