فرمانده سپاه حضرت عباس (علیه السلام) استان اردبیل:

بیش از ۲۰ هزار نفر در کاروان های راهیان نور با دستاوردهای دفاع مقدس آشنا می شوند

فرمانده سپاه حضرت عباس (علیه السلام) استان اردبیل گفت: بیش از ۲۰ هزار نفر در قالب کاروان های راهیان نور با دستاوردهای دوران دفاع مقدس و ایثارگری رزمندگان آشنا می شوند.

به گزارش کوله بار، سردار سرتیپ دوم جلیل قانع بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس (علیه السلام) استان اردبیل امروز (29 آبان) در دیدار فرماندهان بسیج به مناسبت هفته بسیج گفت: شبکه سازی و انسجام بخشی به تشکیلات بسیج در قالب های مختلف از مهمترین اهداف توسعه بسیج در طی سال های گذشته است.

 

وی با اشاره به اینکه بسیجیان در دوران دفاع مقدس با شکوه خاص حضور فعال داشتند و امروز نیز در عرصه جنگ نرم فعال هستند، تصریح کرد: بسیج با تشکیل حلقه های معرفتی شجره صالحین توانسته اند یک شبکه سازی قوی و سازماندهی شده داشته باشند و از نفوذ افکار انحرافی جلوگیری کنند.

 

سرتیپ دوم بابازاده با یادآوری این مطلب که بسیج حتی در عرصه های سازندگی به ویژه در مناطق محروم و دور افتاده نیز برنامه ریزی های خاص دارد، اظهار داشت: بیش از 20 هزار نفر در قالب کاروان های راهیان نور با دستاوردهای دوران دفاع مقدس و ایثارگری رزمندگان آشنا می شوند.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس (علیه السلام) استان با اعلام این مطلب که 50 سالن ورزشی همراه با امکانات در سطح استان برای نوجوانان و جوانان احداث شده است، افزود: ایجاد شور و نشاط در اقشار مختلف از دیگر کارهای اجرایی بسیج بود که طی سال های اخیر انجام شده و امروز شاهد حضور بسیجیان در عرصه های ورزشی نیز هستیم.

 

سرتیپ دوم بابازاده با بیان این مطلب که مجمع عالی بسیجیان در استان تشکیل شده است، عنوان کرد: 10 کارگروه تخصصی و شورای قشر بسیج نیز از دیگر نهادهای مشورتی بسیج برای تصمیم گیری و تاثیرگذاری است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها