با اهدای لوح تقدیر صورت گرفت

تجلیل رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از سردار یعقوب سلیمانی

علی اصغر مونسان،معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اهدای لوح تقدیر از زحمات سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی بسیج تجلیل کرد.

به گزارش کوله بار، علی اصغر مونسان،معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اهدای لوح تقدیر از زحمات سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی بسیج به دلیل خدمات در زمینه رونق گردشگری تعالی بخش و حضور در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، تجلیل کرد.
 در متن پیام معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آمده است:

جناب آقای سردار یعقوب سلیمانی
رئیس محترم سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری بسیج
نظر به برگزاری موفق و با شکوه چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری، بدین وسیله از زحمات و حمایت های بی شائبه شما، تشکر و قدردانی می گردد. توفیق در خصوص اهداف مدنظر در برگزاری چنین رویدادی مرهون اهتمام و محصول روحیه مسئولیت پذیری عزیزانی چون شما است که با همت والای خویش، نام ایران را همواره به تعالی و شکوه طنین انداز کرده اند.
از درگاه ایزد منان و پیشگاه حضرت ولیعصر(عج)، دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر آن عزیز در راستای دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدم جمهوری اسلامی ایران در صنعت گردشگری را مسئلت دارم.
علی اصغر مونسان
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

گفتنی است امسال سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج برای نخستین بار با راه اندازی غرفه گردشگری تعالی بخش، در يازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته که در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار شد، حضوریافت.این نمایشگاه از 3 بهمن آغاز شد  و تا 6 بهمن ادامه داشت و سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج با حضور در این دوره از نمایشگاه، توانمندی و ظرفیت های بسیج برای گردشگری تعالی بخش را در معرض دید عموم قرار داد.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها