مسئول کمیته خادم الشهدا استان فارس در گفتگو با کوله بار خبر داد

تجمع هفتگی خادمین و زائرین راهیان نور در گلزار شهداء شیراز

مهربان فر از تجمع هفتگی خادمین و زائرین راهیان نور در گلزار شهداء شیراز خبر داد و گفت: این برنامه، پنجشنبه هر هفته تحت عنوان "پنجشنبه های عاشقی"برگزار می گردد.

حسن مهربان فر مسئول کمیته خادم الشهدا استان فارس در گفتگو با کوله بار اظهار داشت: کمیته خادم الشهدا استان فارس درراستای اعزام بزرگ ۸۰ هزار نفری مردم ولایت مداراستان، به مناطق عملیاتی ۸سال دفاع مقدس؛ طرح تداوم ارتباط با خادمین و زائرین راهیان نور را برای اولین باردر گلزارشهدای شیراز تحت عنوان "پنجشنبه های عاشقی" را  راه اندازی کرد.

 

 

وی افزود: با نصرت الهی و عنایت شهدا و تلاش های مسئول سازمان اردویی و راهیان نور استان فارس و همچنین خادمین شهدا در سازمان اردویی و کمیته مرکزی خادم الشهدا استان فارس؛ تجمع هفتگی خادمین و زائرین راهیان نور عصرهای پنجشنبه درگلزار شهدای شیراز (دارالرحمه) با تجمع خادمین وزائرین راهیان نور اجرایی می شود.

 

 

وی ادامه داد: از اهداف مهم این برنامه  تلاش جهت فعال نمودن و رونق گلزار شهدا با حضور حداکثری دلباختگان شهدا ،ایجاد فضایی امن جهت تداوم ارتباط با خادمین و زائرین راهیان نور و در نهایت تبدیل گلزار شهدا به یادمان گلزار شهدا توسط المانهای انسانی؛ بدینگونه که خادمین مناطق عملیاتی و اردوگاه های راهیان نور با همان لباس های خاکی و حال و هوای خود در راهیان نور عصر های پنجشنبه در این برنامه ها حاضر و خدمت شهدا گونه ی خود را همچون واکس صلواتی ، ایستگاه شربت صلواتی ، زاغ و اسفند ، استقبال ، بدرقه  و راهنمایی زائرین شهدا و ... را انجام می دهند .

 

 

مسئول کمیته خادم الشهدا استان فارس در پایان تصریح کرد: ما در راستای هر چه بهتر برگزارشدن این عملیات بزرگ فرهنگی ؛ یک شورای مستحکم و توانمند متشکل از بزرگان عرصه ایثار و شهادت ، نخبگان علمی و فرهنگی جوان و همچنین مجریان برنامه راه اندازی نموده ایم و حداقل ماهی یک جلسه جهت تحلیل و بررسی عملکرد برنامه گردهم جمع می شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها