شرفی مطرح کرد

تخلیه گل و لای از منازل و خیابان‌های سیل‌زده/ مردم لرستان به کانکس برای اسکان نیاز دارند

مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: با توجه به گرمسیری بودن این منطقه و نزدیک شدن به فصل تابستان و همچنین حجم بالای جمعیت، هموطنان لرستانی برای اسکان به کانکس نیازمند هستند.

به گزارش کوله بار، میلاد شرفی، مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: با توجه به خروج آب از منطقه لرستان و گذشت چند روز از سیل، منطقه وضعیت با ثبات تری پیدا کرده است.

شرفی افزود: در حال حاضر منطقه سیل زده از وضعیت بحرانی اولیه خارج شده و همچنین مدیریت بهبود یافته است.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان با بیان اینکه گروه‌های جهادی مستقر در منطقه توانستند تعاملات بیشتری با یکدیگر برقرار کنند، گفت: در حال حاضر پلدختر به ۷ منطقه تقسیم شده که گروه‌های جهادی توانستند در ۴ منطقه پیشروی کنند و گل و لای را از منازل و مشاعات و خیابان‌ها تخلیه کنند.
 
وی با اشاره به تخریب حدود ۵ هزار واحد مسکونی در پلدختر ادامه داد: نیاز مردم سیل زده در حال حاضر تغییر کرده است و آن‌ها نیاز به اسکان‌های موقت دارند.
 
شرفی افزود: با توجه به گرمسیری بودن این منطقه و نزدیک شدن به فصل تابستان و همچنین حجم بالای جمعیت، هموطنان لرستانی برای اسکان به کانکس نیازمند هستند.

مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان، ضمن تاکید بر فعالیت گروه‌های دانشجویی در شهرستان‌های پلدختر، چگنی و معمولان عنوان داشت: گروه‌های جهادی اعزامی عموما دانشجویی هستند، زیرا تیم‌های جهادی دانشجویی با شرایط سخت آشنا بوده و همچنین مدت زمان بیشتری در منطقه به فعالیت می‌پردازند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها