فقهی زاده:

تقویت گفتمان قرآنی هدف اصلی یک رویداد

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:تقویت گفتمان قرآنی و بسترسازی جهت انس بیشتر آحاد جامعه با قرآن در سطوح مختلف جامعه، هدف اصلی برپایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم است.

به گزارش کوله بار به نقل از معاونت قرآن وعترت ارشاد عبدالهادی فقهی زاده در نشست هماهنگی ستاد اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم با بیان اینکه فلسفه وجودی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به عنوان موضوع مهمی باید مد نظر قرار گیرد، بر لزوم تقویت گفتمان قرآنی در سطح ملی و با پوشش جامعه آماری گسترده تاکید کرد.

 در ادامه این نشست عبدالهادی فقهی زاده آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم را به عنوان فعالیتی مطرح کرد که ناظر بر هدف باید اجرا شود و تقویت گفتمان قرآنی را مهمترین برون داد این فعالیت ملی عنوان کرد.

وی اظهار کرد: ستاد اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم باید با نگاهی علمی- ایمانی در جهت شناساندن ابعاد بی نهایت قرآن کریم به جوانان تمام تلاش خود را انجام دهند و از این راه بر دین، اخلاق و اعتقاد مردم کشورمان تاثیر گذارند.

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم پنجشنبه ١٠ اسفندماه سال جاری با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور برگزار می‌شود

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها