تلاش دشمنان نظام بی تفاوت کردن مردم به انقلابی گری است

مسؤل نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه عملیاتی شمالغرب کشور در اختتامیه راهیان نور حوزه کارمندی شهید مدنی(ره) تبریز، گفت: امروز تمام تلاش امریکا
و دشمنان نظام این است که روحیه شهادت طلبی و انقلابی را از ما بگیرند و مردم را بی تفاوت بار بیاورند که باید همچنان هوشیار باشیم.

به گزارش کوله بار، حجت الاسلام ابوالفضل عباسی ولایی افزود: مهم ترین شاخصه بصیرت دشمن شناسی است و اگر مردم بخصوص مسئولان ادارات این را درک کنند که امریکا شیطان بزرگ است می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد .
وی با اشاره به جایگاه بالای شهید و شهادت در جامعه بیان کرد: همان طوری که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند؛ «مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران شهدا هستند» از این رو انتظار داریم علم ما هدایت گر باشد و باید مبلغ راه شهیدان باشیم.
حجت الاسلام ولایی با بیان اینکه عزت و شرف ملت ایران در گرو توجه و ادامه راه شهیدان است، اظهارداشت: عزت و ماندگاری ما به این راه بستگی دارد.
وی یادآور شد: هیچ کشوری به اندازه ایران امن نیست و در عینحال به اندازه ایران دشمن ندارد که باید بدانیم این امنیت را شهدا به ارمغان آوردند.
حجت الاسلام ولایی با اشاره به مسئله غرب زدگی برخی مسئولان، اظهارکرد: طرح موضوع استکبار ستیزی باید به صورت مستمر در جامعه بخصوص ادارات زنده باشد چراکه برای جامعه دینی در هر شرایطی دشمن شناسی لازم است و نباید همچون پاره ای از اوقات در گذشته از آن غافل شد.
در این آیین از دست اندکاران کاروان راهیان نور جنوب و شمال غرب حوزه کارمندی شهید مدنی (ره) تجلیل شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها