مسوول کمیته خادمان شهدای استان اصفهان در گفتگو با کوله بار خبر داد

ثبت نام یک هزار و 600 اصفهانی در طرح خادم الشهدا/شور و اشتیاق برای خادم الشهدایی در سرزمین های نور

دمابی از ثبت نام بیش از هزار و 600 نفر از خادمان اصفهانی در سامانه خادمان الشهدا از ابتدای امسال تا به امروز خبر داد.

کمال دمابی مسوول کمیته خادمان شهدای استان اصفهان در گفتگو با کوله بار با اشاره به استقبال جوانان اصفهانی برای ثبت نام طرح خادم الشهدایی و حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس به عنوان خادم الشهدا اظهار داشت: از ابتدای امسال بیش از هزار و 600اصفهانی در سامانه خادمان الشهدا ثبت نام کردند،که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از دو برابر افزایش داشته است.
وی با بیان اینکه حدود هزار و 400خادم از سراسر استان در کمیته خادمان شهدای فعالیت می کنند،افزود: این خادمان شامل دانش آموزان، دانشجویان طلاب و اقشار مختلف مردمی هستند.
دمابی با اشاره به اینکه یکی از اهداف این طرح آشنایی جوانان با سبک زندگی شهدا و برپایی کاروان های راهیان نور است،گفت: داوطلبان پذیرفته شده این طرح در دوره آموزشی دو روزه با مباحث اخلاقی، فقهی و اعتقادی و موضوعات تخصصی خادمی آشنا می شوند.
مسوول کمیته خادمان شهدا استان اصفهان با بیان اینکه شهدا، دعوت کننده زائران به سرزمین های نور هستند، تاکید کرد: هر جوانی که به سرزمین های نور قدم می گذارد و از نزدیک شاهد رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدا می شود، به دعوت شهدا پا به کربلاهای ایران گذاشته است و قطعا معنویت این سرزمین ها تا ابد در ذهن و خاطره جوانان و زائران راهیان نور باقی می ماند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها