جانشین رئیس سازمان اردویی بسیج عنوان کرد

دعوت از زائران راهیان نور برای بازدید از نمایش های فرهنگی-بصیرتی با موضوع دفاع مقدس در استان خوزستان

سرهنگ پوری بیان داشت: به زائران راهیان نور توصیه می کنم از نمایش های جذاب و دیدنی رزمی، بصیرتی و فرهنگی که در سه نقطه از شهر اهواز و یک نقطه از خرمشهر اجرا خواهد شد، بازدید کنند.

به گزارش کوله بار، علی پوری مسئول کمیته مهندسی قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به اثرگذاری اردوهای راهیان نور گفت: در حال حاضر سفرهای راهیان نور به کل ایام سال تسری پیدا کرده اما دهه آخر اسفند ماه و دهه اول فروردین ماه در هر سال پیک ایام سفر به مناطق راهیان نور است.

 

وی افزود: کلیه امکانات و مکان هایی که در طول یک دهه اخیر احداث و بازسازی شده اند و از پادگان های زمان جنگ نیز بوده اند در خدمت زائران راهیان نور است.

 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: قریب به بیش از ۱۰۰ هزار شب مانی در مناطق عملیاتی راهیان نور ظرفیت ایجاد شده و حضور در آن برای عموم مردم عزیزی که به این سفر معنوی مشرف می شوند آزاد است.

 

وی عنوان کرد: برنامه های بسیار متنوعی را برای زائران برگزار خواهیم کرد و تمامی خدمات و امکانات اعم از شب مانی و پخت غذا به زائران ارائه خواهد شد.

 

سرهنگ پوری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با راهیان نور گفت: مقام معظم رهبری در سال گذشته راهیان نور را یک فناوری معرفی کردند. لذا ما هم بر مبنای فرمایشات ایشان سعی کردیم از این فناوری به نحو مطلوب و بهینه استفاده کنیم.

 

جانشین رئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج یادآور شد: تغییراتی در اماکن اسکان و یادمان ها صورت گرفته و سعی می کنیم برنامه های متعددی را بهتر از سال قبل برای زائران اجرا کنیم.

 

سرهنگ پوری ضمن آرزوی سفری ایمن و سلامت برای زائران بیان داشت: افراد توجه داشته باشند برای اسکان در اماکنی که ما برای زائران از شمال تا جنوب خوزستان در نظر گرفته ایم حداقل از ۲۴ ساعت قبل با مسئولان مربوطه هماهنگی های لازم را انجام دهند.

 

این مقام مسئول در پایان این مطلب تاکید کرد: به زائران محترم توصیه می کنم از نمایش های جذاب و بسیار دیدنی رزمی، بصیرتی و فرهنگی که در سه نقطه از شهر اهواز و یک نقطه از خرمشهر اجرا خواهد شد، بازدید کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها