طی انتشار بیانیه ای صورت گرفت

دعوت سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری از مردم برای حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن

در آستانۀ فرا رسیدن یوم ا... 22 بهمن، سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری بسیج از عموم شهید پرور ایران اسلامی دعوت نمود تا با حضورشان در این راهپیمایی، بار دیگر با شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری تجدید بیعت نمایند.

به گزارش کوله بار، در آستانۀ فرا رسیدن یوم ا... 22 بهمن، سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری بسیج از عموم مردم  بالاخص خادمین شهدا و زائران راهیان نور دعوت نمود تا با حضورشان در این راهپیمایی، بار دیگر با شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری تجدید بیعت نمایند.
در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 بار ديگر با بررسي اجمالي در تاريخ انقلاب شكوهمند اسلاميمان قطعا به اين نتیجه می رسیم كه به فرمودۀ امام راحل عظيم الشأن « انقلاب ما ريشه در انقلاب و قيام عظيم سيد و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين (ع) دارد » و به یقین می توان گفت که تنها رمز موفقیت این نظام و حکومت اسلامی در پیمودن راه والای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بوده است زیرا اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگرفته از قرآن و اهل بیت (ع) بوده و رمز موفقیتش در پیروی و تبعیت مردم از معمار بزرگ انقلاب اسلامی ایران حضرت امام (ره) و ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای بوده است .

 

در ادامه این بیانیه آمده است: در اين بُرهه حساس که نورانیت و تشعشعات انقلاب اسلامی درمنطقه و جهان پرتو افکنی نموده است و از سویی كه استكبار جهاني و در رأس آنها آمريكاي جنايتكار و اسرائیل غاصب، با شیطنت های خویش سعی در اشاعه جنگ نرم و تفرقه افکنی بین گروهها و مذاهب و توهین به مقدسات مسلمانان می کوشند تا این مردم فهیم و رشيد را از حق قانونی خود منع نمایند حضور یکپارچه و غیرتمندانۀ همه عموم مردم در راهپیمائی یوم اله 22 بهمن ، مشت محكمي بر دهان و سیلی جانانه ای برصورت ياوه گويان خواهد زد .

 

این بیانیه می افزاید: سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری بسیج ازعموم مردم شهید پرور ایران اسلامی، بسیجیان و خادمان شهدا و زائران کاروان های راهیان نور ، دعوت مي نماید تا ضمن بیعت مجدد با آرمانهای بلند رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانۀ انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای بار دیگر يكصدا و همگام با مردم سراسر ايران اسلامي در راهپيمائي پر شكوه و به ياد ماندني يوم الله 22 بهمن شرکت نموده و حماسه ديگري خلق نمايند و همة دشمنان و بد خواهان اين ملت را از هر گونه طمع ورزي به حريم استقلال و آزادگي خود مأيوس كنند .
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها