سرهنگ یوسفی راد در گفتگو با کوله بار:

دور دوم اعزام دانش آموزان دختر به مناطق عملیاتی غرب کشوراز۲۳ آبان ماه شروع می شود

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از مرحله دوم اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.

سرهنگ علی یوسفی راد، مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از مرحله دوم اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.

سرهنگ علی یوسفی راد با اشاره به اینکه استان کرمانشاه در دور اول میزبان بیش از۲۳ هزار دانش آموز دختر از سراسر کشور بوده است اظهار داشت:دور دوم اعزام ها از۲۳ آبان ماه شروع می شود.

یوسفی راد عنوان کرد:دانش آموزان در استان کرمانشاه از مناطق عملیاتی و یادمان شهدای مرصاد،یادمان بازی دراز در سرپل ذهاب،ویادمان شهید بهشتی در قصرشیرین ویادمان مطلع الفجر در گیلانغرب بازدید خواهدند کرد.

یوسفی راد با تأکید براینکه با شروع دور دوم اعزام ها برنامه نمایش رزمی فرهنگی با "افلاکیان" هرشب در اردوگاه توحید برای دانش آموزان برگزار خواهد شد تصریح کرد:هدف از برگزاری این نمایش رزمی فرهنگی آشنا کردن نسل جوان با فرهنگ غنی وارزشمند دفاع مقدس است.

وی همچنین افزود:در این نمایش رزمی فرهنگی گوشه هایی از رشادت رزمندگان در دوران دفاع مقدس در کرمانشاه نشان داده می شود.

این مقام مسئول اضافه کرد:نسل جوان که چیزی از جنگ نمی داند با به تصویر کشیدن این گنج بزرگ دفاع مقدس بهتر می توانند درک کنند که برای دفاع از ارزش ها و کشور عزیزمان ایران چه خون هایی که ریخته شده تا ذلت را نپذیرند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها