استاد دانشگاه علامه در گفتگو با کوله بار:

راهیان نورآسیب پذیری فرهنگ در برابر تهاجم فرهنگی را کاهش خواهد داد

چتر عنبری گفت : به استثنای محدود رسانه های تخصصی در حوزه دفاع مقدس که به شکل قابل قبولی کار می کنند در سایر رسانه ها نیاز به تلاش بیشتری در حوزه راهیان نور احساس می شود

فرشته چتر عنبری استاد دانشگاه علامه در گفت گو با کوله بار اظهار داشت: بعد از جنگ تحمیلی جنگ نرم و ناتوی فرهنگی دشمن با جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در این جنگ نابرابر دشمن شبانه روزی در تلاش است برای ضربه زدن به فرهنگ ایرانی اسلامی .

 

 

وی ادامه داد: در طول این سالیان دشمن از ابزارها مختلفی به اشکال گوناگون درصدد ضربه زدن به نظام بوده است که یکی از اقدامات مقابله ای با این تهدید حرکت عظیم و ماندگار راهیان نور است.

 

 

چترعنبری با بیان اینکه از نزدیک شاهد تاثیر پذیری و درونی کردن ارزشهای دوران دفاع مقدس در  دانش آموزان بازدید کننده از راهیان نور بوده ام اظهار داشت: راهیان نورحرکتی  فرهنگی است در جهت انتقال ارزشهای دفاع مقدس به نسل امروزی که دوران دفاع مقدس را تجربه ننموده اند.

 

 

وی ادامه داد: به استثنای  محدود رسانه های تخصصی در حوزه دفاع مقدس که به شکل قابل قبولی کار  می کنند در سایر رسانه ها  نیاز به تلاش بیشتری  در حوزه  راهیان نور احساس می شود.

 

 

 

این استاد دانشگاه در پایان تصریح کرد: در صورت توجه به این امر که حرکتی است در جهت همگامی و همنوایی بیشتر و قرار رفتن در یک مسیر مشخص به رشد فرهنگ جامعه کمک خواهد نمود و آسب پذیری فرهنگ را کاهش خواهد داد.

 

 

انتهای پیام /م

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها

راهیان نورآسیب پذیری فرهنگ در برابر تهاجم فرهنگی را کاهش خواهد داد | koolebar.ir | کوله بار , بسیج , راهیان نور

پیام خطا

  • Warning: Error while sending QUERY packet. PID=15351 in DatabaseStatementBase->execute() (line 2227 of /home/koolebar/public_html/includes/database/database.inc).
  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/koolebar/public_html/includes/common.inc:2787) in drupal_send_headers() (line 1471 of /home/koolebar/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: SELECT 1 AS expression FROM {variable} variable WHERE ( (name = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_condition_placeholder_0] => cron_last ) in variable_set() (line 1230 of /home/koolebar/public_html/includes/bootstrap.inc).

خطا

The website encountered an unexpected error. Please try again later.

Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 18496220725a929c4a3bbd86.33142031 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/koolebar/public_html/includes/lock.inc).