مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه امام سجاد (ع):

راهیان نور دریایی مروارید درخشان شهدای خلیج فارس است

جهانداری با بیا ن اینکه راهیان نور دریایی مروارید درخشان شهدای خلیج فارس است،گفت: این اردوها با شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در جزیره هرمز و بندرعباس برگزار شد.

به گزارش کوله بار، رسول جهانداری در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور دریایی به مناطق عملیاتی دفاع‌مقدس اظهار کرد: راهیان‌نور استان هرمزگان در دوبخش اردوهای دریایی و بازدید از مناطق عملیاتی دفاع‌مقدس از 24 اسفندماه شروع شده و تا 13 فروردین ادامه داشت.

وی در خصوص اردوهای راهیان‌نور دریایی بیان کرد: این اردوها از ساعت 8 صبح به مقصد جزیره هرمز و برای تنگه هرمز ساعت 14 است که گردشگران از یادمان شهدای گمنام، موزه دفاع مقدس و قلعه پرتغالی ها با روایتگری راویان دفاع مقدس بازدید نمودند.

مسئول سازمان اردویی راهیان‌نور و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه راهیان نور دریایی مروارید درخشان شهدای خلیج فارس است،گفت: این اردوها با شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در جزیره هرمز و بندرعباس با دایر شدن چند غرفه در قالب پخت و خرید غذاهای بومی و محلی انجام شد.

مسئول سازمان اردویی راهیان‌نور و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به اعزام راهیان نور جنوب از 25 اسفندماه، اضافه کرد: در این اردوها نیز زائران از مناطق عملیاتی یادمان هویزه، شلمچه، اروند کنار، فکه، طلاییه و پاسگاه زید بازدید کردند.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها