راهیان نور گامی مثبت برای آشنایی جوانان از حماسه رزمندگان دفاع مقدس است

فرمانده سپاه نکا: اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق دفاع مقدس، گامی مهم و مثبت برای آشنایی بیشتر جوانان با حماسه های بی بدیل رزمندگان هشت
سال دفاع مقدس است که با قوت هر چه تمام تر در طول سال و در قبال اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و خانوادگی انجام می شود.

به گزارش کوله بار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نکا، اظهار کرد: اعزام این کاروان ها با هماهنگی انجام شده با آموزش و پرورش با شروع سال تحصیلی مهر در نکا همچون سایر استان در دستور کار قرار گرفت.
سرهنگ پاسدار سید ابراهیم شریفی تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ شهید و شهادت در بین دانش آموزان و نسل جدید، خودسازی و نهادینه کردن ایثار و ازخودگذشتگی را مهمترین اهداف در این اعزام ها عنوان کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا ادامه داد: بازدید از مناطق مختلف جنگی، استفاده از برنامه های مختلف فرهنگی، روایت های راویان و سخنان روحانیون و بازدید از نمایشگاه رزمی و فرهنگی از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای این اردوها است.
این مسؤول گفت: دانش آموزان اعزام شده به این سفر معنوی و نورانی، از مناطق عملیاتی و زیارتی از مناطق مختلف جنگی جنوب کشور همچون شلمچه، طلائیه، دهلاویه، فکه و... بازدید می کنند.
شریفی با اعلام اینکه همه ما در قبال شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، وظیفه سنگینی بر عهده داریم، یادآور شد: نباید گذشت و ایثار فرزندان این مرز و بوم در جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی نادیده گرفته شود و لذا باید در نهادینه کردن فرهنگ دفاع از مملکت، ناموس و انقلاب تلاش شود.
وی افزود: اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق دفاع مقدس، گامی مهم و مثبت برای آشنایی بیشتر جوانان با حماسه های بی بدیل رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که با قوت هر چه تمام تر در طول سال و در قبال اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و خانوادگی انجام می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها