مسئول نمایشگاه تحقق اهداف انقلاب اسلامی در گفتگو با کوله بار خبر داد

راه اندازی نمایشگاه «تحقق اهداف انقلاب اسلامی» در مناطق عملیاتی دفاع مقدس

ابهری گفت: نمایشگاه تحقق اهداف انقلاب اسلامی در یادمان های دفاع مقدس مثل اروندکنار، هویزه، شلمچه، اردوگاه شهید باکری خرمشهر، دوکوهه، اردوگاه شهید باکری دزفول و اردوگاه شهید کاظمی اهواز راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار کوله بار، علیرضا ابهری  مسئول نمایشگاه تحقق اهداف انقلاب اسلامی از راه اندازی این نمایشگاه در یادمان های دفاع مقدس خبر داد و گفت: در حال حاضر شاهد راه اندازی نمایشگاه تحقق اهداف انقلاب اسلامی در یادمان های دفاع مقدس مثل اروندکنار، هویزه، شلمچه، اردوگاه شهید باکری خرمشهر، دوکوهه، اردوگاه شهید باکری دزفول و اردوگاه شهید کاظمی اهواز به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بیان دیدگاه های رهبرمعظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستیم.

وی ادامه داد: این نمایشگاه ها با همکاری حوزه علمیه کشور و با مدیریت بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی در مناطق عملیاتی دفاع مقدس راه اندازی شده است که سومین سال خود را پشت سر می گذارد و در روزهای منتهی به نوروز، میزبان زائران راهیان نور است.

ابهری تاکید کرد: امسال با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که ازسوی امام خامنه ای منتشر شد، تلاش داریم که با استفاده از راویان توانمند و تابلو نوشته هایی که در این نمایشگاه ها نصب گردیده است، بیانات رهبرمعظم انقلاب اسلامی را برای زائران راهیان نور شرح دهیم.

مسئول نمایشگاه تحقق اهداف انقلاب اسلامی تاکید کرد: این نمایشگاه از 16 اسفند آغاز شده است و تا ایام منتهی به نوروز ادامه دارد و در یادمان هایی همچون هویزه و پادگان دوکوهه، فعالیت این نمایشگاه در ایام نوروز هم ادامه دارد.

وی با اشاره به استقبال زائران راهیان نور از این نمایشگاه اظهار داشت: سال گذشته بیش از 2 هزار زائر از این نمایشگاه در یادمان هویزه بازدید نمودند و امسال پیش بینی می کنیم که آمار بازدید ها افزایش چشمگیری داشته باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها