فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام در گفتگو با کوله بار خبر داد

رشد 30درصدی در حوزه اسکان و اعزام زائران راهیان نور استان ایلام

سرهنگ پاسدار شاکرمی گفت: امسال 30 درصد در حوزه اسکان زائران، اعزام و بازدید کاروان های راهیان نور استان ایلام از مناطق عملیاتی دفاع مقدس رشد داشتیم و بحمدالله به مروز زمان، شاهد گسترش و توسعه راهیان نور هستیم.

سرهنگ پاسدار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در گفتگو با کوله بار با بیان اینکه امسال اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس رشد قابل توجهی داشته است، گفت: امسال 30 درصد در حوزه اسکان زائران، اعزام و بازدید کاروان های راهیان نور استان ایلام از مناطق عملیاتی دفاع مقدس رشد داشتیم و بحمدالله به مروز زمان، شاهد گسترش و توسعه راهیان نور هستیم.

وی ادامه داد: امروز 400 نفر از کاروان های راهیان نور مساجد و محلات استان ایلام با رویکرد مسجد و محله محور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

سرهنگ شاکرمی افزود: از ابتدای سال تا کنون، یک هزار و 700 دانشجو و 24 هزار و 800 زائر راهیان نور ایلامی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید نمودند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین علیه السلام ایلام تاکید کرد: راهیان نور یکی از سفرهای با برکت است و امام خامنه ای از برگزاری چنین اردوهای معنوی ابراز خرسندی نمودند و معقتدند که روز به روز باید شاهد توسعه راهیان نور به عنوان یک فناوری برای استخراج گنجینه دفاع مقدس باشیم.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها