دبیر جشنواره ره آورد سرزمین نور خبر داد

رشد 57 درصدی ارسال آثار ادبی و هنری به شانزدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور

محمدزاده از رشد 57 درصدی ارسال آثار ادبی و هنری به شانزدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور خبر داد و گفت: تشکیل دبیرخانه های استانی باعث رشد آثار این جشنواره شد.

به گزارش خبرنگار کوله بار، فیض اله محمدزاده دبیر شانزدهمین دوره جشنواره ره آورد سرزمین نور با اشاره به اینکه تشکیل دبیرخانه های استانی این جشنواره اثرات زیادی در رشد دریافت آثار ادبی و هنری با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس داشته است، گفت: سال گذشته 22 هزار آثار ادبی و هنری از سوی زائران راهیان نور به دبیرخانه جشنواره مردمی ره آورد سرزمین نور ارسال شده بود ولی امسال با توجه به ارسال بیش از 36 هزار اثر به این جشنواره، با رشد 57 درصدی مواجه بودیم.

وی ادامه داد: تشکیل دبیرخانه های استانی جشنواره ره آورد سرزمین نور، توزیع گسترده پوسترهای جشنواره، فعالیت در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی و تبلیغات در مناطق عملیاتی دفاع مقدس و ... از جمله مواردی است که باعث افزایش ارسال آثار به این جشنواره شده است.

محمدزاده با بیان اینکه لزوم حمایت از جشنواره های دفاع مقدس و راهیان نور یکی از مهمترین روش ها برای ایجاد انگیزه در جوانان برای تولید آثار ادبی و هنری با موضوع ایثار و شهادت است، افزود: هدف از برگزاری جشنواره ره آورد سرزمین نور، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل های امروزی و همچنین تقویت ادبیات و هنر دفاع مقدس است و یقینا آثاری که توسط جوانان امروزی تولید می شود، ماندگاری و اثرگذاری بیشتری دارد چرا که اثرگذاری این نسل را از دوران دفاع مقدس نشان می دهد.

دبیرشانزدهمین دوره جشنواره ره آورد سرزمین نور در پایان تاکید کرد: امسال اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره ره آورد سرزمین نور از تاریخ 21 اسفند آغاز شده و تا 28 اسفند ادامه دارد و در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار می گردد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها