مجتهدزاده

زنان ایثارگر هر منطقه شناسایی، معرفی و تقدیر می‌شوند

به گزارش کوله بار،«مریم مجتهدزاده» رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها  با اشاره به نقش زن در اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: زنان در دوران دفاع مقدس با درک شرایط جنگ و تحریم سعی در جلوگیری از اصراف می‌کردند. ازدواج ساده، خرید لوازم ضروری و خرید اجناس ایرانی از جمله جلوه‌های بارز اقتصاد مقاومتی در دوره هشت سال دفاع مقدس است.وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس صبر و بردباری زنان ایثارگر محل به محل می‌پیچید تا در نهایت به عنوان قالب یک گفتمان درمی‌آمد.

به گزارش کوله بار،«مریم مجتهدزاده» رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها  با اشاره به نقش زن در اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: زنان در دوران دفاع مقدس با درک شرایط جنگ و تحریم سعی در جلوگیری از اصراف می‌کردند. ازدواج ساده، خرید لوازم ضروری و خرید اجناس ایرانی از جمله جلوه‌های بارز اقتصاد مقاومتی در دوره هشت سال دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس صبر و بردباری زنان ایثارگر محل به محل می‌پیچید تا در نهایت به عنوان قالب یک گفتمان درمی‌آمد. امروز نیز با پیروی از این الگو با یاری معاونت زنان شهرداری، زنان ایثارگر در هر منطقه را شناسایی، معرفی و تقدیر می‌کنیم و با بیان خاطرات این زنان ایثارگر فضای گفتمانی را به عنوان معرفی شاخص‌های الگوی یک زن موفق بیان می‌شود.

مجتهدزاده با بیان‌ اینکه آرامش امروز کشورمان را مرهون دلاوری‌های شهدا و خانواده‌های آن‌ها هستیم، تصریح کرد: دشمن قصد داشت در سطح جامعه القا کند که جوانان امروز نمی‌توانند همچون جوانان دوران انقلاب پای آرمان‌هایشان بایستند، اما مدافعان حرم با تاثیرگیری از ولایت فقیه و نفوذ اسلام در قلب‌شان ثابت کردند که با وجود تمام هجمه‌های دشمن تا پای جان برای حفظ اسلام و آرمان‌های انقلاب می‌ایستند.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری دفاع مقدس
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها