فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر:

سفرهای راهیان نور در امتداد دفاع مقدس است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذرگفت: زیارت امتداد شهادت است و راهیان نور امتداد دفاع مقدس و دفاع مقدس هم امتداد عاشورا است.

به گزارش کوله بار، سرهنگ سید اسدالله امامی درجمع نیرو‌های اعزامی به راهیان نوردانش آموزان دختر دبیرستانی که ازجنوب اعزام شدنداظهار داشت: زیارت امتداد شهادت است و راهیان نور امتداد دفاع مقدس و دفاع مقدس هم امتداد عاشورا است، جنگ را همه مردم اداره کردند و باید ستاد راهیان نور فعال شود تا همه مردم از مناطق عملیاتی بازدید کنند.
وی عنوان کرد: راهیان نور یکی از فعالیت‌های تعالی بخش است، ما بستر مناسب‌تر از راهیان نور را کجا پیدا کنیم که الگو‌های مناسبی برای نسل جوان باشد که باید روی این اردو‌ها تمرکز کنیم.
امامی با اشاره به حضور همه اقشار در ۸ سال دفاع مقدس تصریح کرد: راهیان نور امتداد دفاع مقدس است و همه نهاد‌ها سعی کنند حضور داشته باشند و از این فضای معنوی استفاده کنند.
وی گفت: ما باید یک فرهنگ دینی درست کنیم تا جامعه‌ای جهادی داشته باشیم و جوانان برومند را برای دفاع از انقلاب پرورش دهیم، امروز جنگ فرهنگی است و ما از همه دستگاه‌های استان تقاضای کمک جهت مقابله با این جنگ فرهنگی را داریم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها