مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری بسیج:

فضاسازی خوبی برای زیارتگاه بیت المقدس در اهواز صورت گرفته است/همه بسترها برای میزبانی از زائران راهیان نور در نوروز97 مهیاست

سردار سلیمانی گفت:فضاسازی خوبی برای زیارتگاه بیت المقدس در اهواز صورت گرفته است و همه بسترها برای میزبانی از زائران راهیان نور در نوروز97 مهیاست.

به گزارش کوله بار، سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج در حاشیه برگزاری قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در اهواز، در گفتگویی با تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: این جلسه قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج به نوعی گردهمایی دست اندرکاران راهیان نور قرارگاه سپاه و بسیج است، چرا که در آستانه اوج برگزاری اردوهای راهیان نور در جنوب کشور یعنی در ایام نوروز هستیم و هماهنگی ها، برنامه ریزی ها و طراحی استقبال از حضور اقشار مختلف مردم در سرزمین نور در این جلسه مورد مطرح بوده است.

 
وی ادامه داد: با توجه به فرمایشات رهبرانقلاب در 16 اسفند سال گذشته در حضور جمعی از خادمین و دست اندرکاران راهیان نور، سپاه و بسیج برای بستر سازی و هماهنگی برای حضور حداکثری مردم،جامعه اقشار و متخصصین و نخبگان تا آخرین توان تلاش می کنند تا شاهد رشد کمی و کیفی اردوهای راهیان نور به مرور زمان باشیم.

 
سردار سلیمانی تاکید کرد: هماهنگی های خوبی برای حضور حداکثری مردم در ایام نوروز در سرزمین نور انجام شده است و تمام بسترها برای میزبانی از زائران راهیان نور مهیاست و بحمدالله هیچ مشکلی بابت اسکان و تغذیه زائران راهیان نور نداریم.

 

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج با اشاره به ساخت زیارتگاه بیت المقدس در اردوگاه شهید حبیب الهی اهواز، تاکید کرد: فضا سازی خوبی برای زیارتگاه بیت المقدس در اهواز صورت گرفته است و امسال آماده استقبال از زائران سراسر کشور در این زیارتگاه هستیم.

 
وی ادامه داد: امسال هماهنگ شده که بخشی از فرهنگیان و مولفین ما در آموزش و پرورش، حضور خوبی در راهیان نور دریایی داشته باشند و اخیر شاهد بازدید دو کاوران از این عزیزان برای بازدید از مناطق راهیان نور دریایی بودیم و برای اعزام حوزه های علمیه در سرزمین نور هم برنامه ریزی گسترده ای صورت گرفته است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها