یوسف عبد الملکی مطرح کرد

لزوم بازنگری در آموزش های ورزش تیراندازی و همگام شدن با علوم روز این رشته

عبد الملکی گفت: آموزش های ارائه شده دررشته تیراندازی نیازمند به روز شدن است وهمگام بودن با علوم روز ارائه شده در این زمینه است.

 

 یوسف عبد الملکی استاد دانشگاه  و مربی تیراندازی در خصوص ارتقاء و رزش تیراندازی در گفتگو با خبرنگار هیئت تیر اندازی سپاه عنوان کرد: آموزش های ارائه شده در تیراندازی نیازمند به روز شدن است و آموزش ها و فنون ارائه شده در این رشته ورزش به صورت سنتی انتقال داده می شود که آموزش های ارائه شده در تیراندازی نیازمند به روز شدن است وهمگام بودن با علوم روز ارائه شده در این زمینه است.

 

وی ادامه داد در صورت محقق شدن این امر در مسابقات سیزم می توان همگام شد با سایر تیم های مطرح در این رشته و موفقیت های زیادی را به دست آورد .

 

عبد الملکی تصریح کرد: آموزش در رشته تیراندازی همانند سایر رشته های ورزشی  باید به شکل عملی ونظری باشد اما با این تفاوت که آموزش های عملی همزمان با آموزش نظری ارائه شود بدون وقفه زمانی تا مفاهیم و تجربیات انتقال داده شده  اثر گذاری  بیشتری داشته باشد.

 

این استاد دانشگاه برگزاری دوره های آموزشی تخصص از قبیل دوره های روانشناسی و آمادگی جسمانی را اثر بخش دانست و اظهار داشت:ورزشکار در صورت داشتن حالت روحی مناسب و آمادگی جسمانی مطلوب  موفقیت بیشتری را در میادین ورزشی کسب خواهد نمود.

 

انتهای پیام/م

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها