مرکز فرهنگی توان بخشی بقیه‌الله تا هفته دفاع مقدس افتتاح می‌شود

مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بازدید از پروژه در حال ساخت مرکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی بقیه الله گفت: امیدوارم این مرکز تا هفته دفاع مقدس تکمیل شده و برای بهره برداری جامعه ایثارگر بویژه جانبازان گرانقدری که نیاز اساسی به این گونه خدمات دارند، آماده شود.

به گزارش کوله بار، محبوب شهبازی در این بازدید که با حضور اعضای انجمن جانبازان نخاعی کشور، مدیرکل مهندسی و پشتیبانی بنیاد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، مدیر عامل مؤسسه فرهنگی و ورزشی ایثار و سایر دست اندرکاران این پروژه تشکیل شده بود، خواهان تسریع در فرایند ساخت و تکمیل مرکز فرهنگی و توانبخشی بقیه الله شد.
وی افزود: پروژه مجتمع‌های فرهنگی، ورزشی و توانبخشی کشور در ۹۳ فاز، از سال ۱۳۸۷ شروع شده و تاکنون بصورت میانگین حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند.
وی ادامه داد: تاکنون تعداد ۵۰ فاز از ۹۳ فاز این پروژه‌ها به بهره برداری رسیده است که ۳۳ فاز از مجتمع‌های فرهنگی و توان بخشی در دولت دوازدهم افتتاح شده است.
شهبازی با تاکید بر ضرورت مشورت با اعضای انجمن جانبازان نخاعی و سایر تشکل‌های ایثارگری برای تکمیل پروژه گفت: برای نحوه استفاده ایثارگران از این گونه اماکن نشست‌های جداگانه ای با اعضای انجمن داشتیم و به توافقات خوبی رسیدیم. انتظار می‌رود از نظرات تخصصی و عملی این عزیزان برای راه‌اندازی مجتمع بقیه الله استفاده بهینه شود.
مشاور عالی و دستیار ویژه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن اشاره به سیاست‌های کلان بنیاد برای ایجاد ظرفیت‌های فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی به منظور استفاده ایثارگران، بر اهمیت به موقع بودن این اقدامات تاکید کرد و گفت: خدمات توان بخشی با توجه به شرایط سنی ایثارگران و به منظور پشگیری از عوارض سالمندی باید در اولویت قرار گیرند.
شهبازی اظهار امیدواری کرد: علاوه بر مرکز بقیه الله با توجه به پیشرفت فیزیکی بالای ۸۵ درصدی چهار مرکز دیگر از جمله همدان، قزوین، مرکزی و قم، بزودی شاهد افتتاح این مراکز نیز خواهیم بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها