مقبره شهدای گمنام اندیمشک پذیرای ۲ هزار زائر سرزمین نور

مسئول هماهنگی موکب‌های یادمان شهدای گمنام اندیمشک گفت: هم زمان با آغاز سفر معنوی کاروان‌های راهیان نور بیش از ۲ هزار زائر سرزمین ایثار و مقاومت از مقبره شهدای گمنام اندیمشک دیدن کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، بهمن پاپی اظهار داشت: شهرستان اندیمشک هم زمان با آغاز سفر معنوی زائران سرزمین نور و پیاده روی عظیم اربعین میزبان هزاران عاشق راه امام و اهل بیت(ع) است.

وی با بیان این که مقبره شهدای گمنام اندیمشک به عنوان موکب مرکزی شهرستان در عرصه ارائه خدمات به زائران اهل بیت(ع) و کاروان‌های نور فعالیت می‌کند، افزود: تاکنون بیش از 2 هزار نفر در قالب کاروان‌های راهیان نور از مقبره شهدای گمنام اندیمشک بازدید کرده‌اند.

مسئول هماهنگی موکب‌های یادمان شهدای گمنام اندیمشک عنوان کرد: این زائران سرزمین نور با بیش از 40 دستگاه اتوبوس وارد شهرستان شده و از خدمات پیش بینی شده در مقبره شهدای گمنام اندیمشک برخوردار شده‌اند.

وی با بیان این که بیشترین حجم از شهروندان حاضر در این کاروان‌ها را دانش آموزان تشکیل می‌دهند، گفت: استان‌های خراسان، لرستان، همدان، اصفهان، مرکزی، البرز و تهران بیش‌ترین میزان زائر سرزمین نور را در این سفر معنوی به خود اختصاص داده و میهمان مقبره شهدای گمنام اندیمشک شده‌اند.

پاپی با اشاره به این که همراه با هر کاروان سرزمین نور یک راوی دفاع مقدس نیز حاضر است، بیان کرد: بیان و تبیین نقش شهدای هشت سال دفاع مقدس در دفاع از راه ولایت و گفتمان اسلام و انقلاب از جمله خدماتی است که هم زمان با حضورکاروان‌های سرزمین نور در اندیمشک شرح و بیان می‌شود.

وی  افزود: قرائت فاتحه، تلاوت قرآن و ادعیه‌های مذهبی، برگزاری نماز جماعت، روایتگری، نوحه خوانی، سینه زنی و ادای احترام به شهدای گمنام شهر حماسه ساز شش مهر و چهار آذر، از جمله خدماتی است که هم زمان با حضورکاروان‌های راهیان نور و در مقبره شهدای گمنام اندیمشک به زائران ارائه می‌شود.

مسئول هماهنگی موکب‌های یادمان شهدای گمنام اندیمشک ادامه داد: مقبره شهدای گمنام شهرستان اندیمشک تا پایان سفر معنوی کاروان‌های راهیان نور، پذیرای عاشقان ولایت سرتاسر ایران اسلامی است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها