رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان:

مهمترین برنامه فرهنگی دانشگاه آزاد اردوهای راهیان نور است

سلصانعلی میر گفت: هم اینک 27 هزار دانشجو در شعب مختلف این دانشگاه در 362 رشته تحصیلی در استان مشغول به تحصیل هستند

به گزارش کوله بار، سلصانعلی میردر با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: تا کنون بیش از ۷۹ هزار نفر از دانشگاه‌های آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان فارغ التحصیل شده اند.
وی ادامه داد: همچنین نخستین گروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زاهدان به زودی فارغ التحصیل می‌شوند.
وی افزود: ۳۳۷ نفر عضو هیات علمی در دانشگاه‌های آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان مشغول تدریس و فعالیت علمی هستند.
وی با بیان اینکه در برنامه است که ۴ مرکز تحقیقاتی به دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان اضافه شود، ادامه داد: سیستان و بلوچستان در بین دانشگاه‌های آزاد کشور در زمینه پژوهش و تولید مقالات دارای رتبه هشتم کشور است.

میر برگزاری همایش‌های ملی در دانشگاه آزاد زاهدان را از برنامه‌های پیش‌بینی شده برای سال آینده عنوان کرد و گفت: توجه به مراکز رشد از فعالیت و برنامه‌های مهم دانشگاه آزاد استان است تا علاوه بر اشتغال‌زایی به درآمدزایی برای دانشگاه نیز کمک شود.

وی با تأکید بر اینکه آماده هستیم تا طرح‌های پژوهشی ادارات را به صورت کاملاً کاربردی انجام دهیم و در این راستا تاکنون تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه آزاد زاهدان و دانشگاه علوم پزشکی و اداره صنعت و معدن به امضاء رسیده است.

وی بیان کرد: در تلاش هستیم تا برخی رشته‌ها همچون پزشکی، روانشناسی و معارف در دانشگاه آزاد اسلامی به تعداد معدود هیات علمی جذب کنیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این آمادگی در دانشگاه آزاد وجود دارد تا بر اساس نیاز و تقاضای موجود شعب این دانشگاه را در سیستان و بلوچستان افزایش دهیم.
میر اظهار داشت: در تلاش هستیم تا دانشگاه آزاد زابل را همچون دانشگاه چابهار به سطح بین المللی ارتقا دهیم.
وی بیان کرد: با ارتقاء دانشگاه زابل به واحد بین المللی در تلاش هستیم تا شرایط تحصیل دانشجویان کشور همجوار را در این واحد آموزشی فراهم کنیم.
وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان هم اینک دارای چهار مرکز تحقیقاتی است که بزودی چهار مرکز دیگر نیز به آن افزوده شود.
وی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در میان دانشگاه‌های آزاد کشور در زمینه پژوهش و تولید مقالات دارای رتبه هشتم است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان برگزاری همایش‌های ملی، بین المللی و منطقه‌ای در دانشگاه آزاد زاهدان را از برنامه‌های پیش بینی شده برای سال آینده ذکر کرد.
میر اظهار داشت: توجه به مراکز رشد از فعالیت و برنامه‌های مهم دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان است تا علاوه بر اشتغالزایی به درآمدزایی برای دانشگاه نیز کمک شود.
وی بیان کرد: طرح ساخت مجتمع ۱۰۰ مگاواتی تولید برق از انرژی خورشیدی نیز در سال ۹۷ در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان است.
وی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان ظرفیت خوبی در زمینه تحقیقات دارد و در این زمینه آماده همکاری با ادارات این استان است.
وی ادامه داد: آماده هستیم تا طرح‌های پژوهشی ادارات را به صورت کاملا کاربردی انجام دهیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در زمینه برنامه‌های فرهنگی در تلاش هستیم تا تمام برنامه‌های این دانشگاه دانشجو محور شود.
میر اظهار داشت: مهمترین برنامه فرهنگی دانشگاه آزاد اردو‌های راهیان نور است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها