مسئول اردویی و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفتگو با کوله بار:

مولفین درس آمادگی دفاعی سراسر کشور از راهیان نور دریایی استان هرمزگان بازدید می کنند

جهانداری با بیان اینکه راهیان نور دریایی، حرکتی نو و جذاب است، گفت: 180 نفر از مولفین درس آمادگی دفاعی از سراسر کشور از مناطق راهیان نور دریایی استان هرمزگان بازدید می کنند.

رسول جهانداری مسئول اردویی و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفتگو با کوله بار با اشاره به برگزاری اردوی راهیان نور نخبگان در هرمزگان گفت: طی دو مرحله، مولفین درس آمادگی دفاعی سراسر کشور برای بازدید از راهیان نور دریایی استان هرمزگان، وارد استان ما شدند.
وی ادامه داد: یک کاروان، روز سه شنبه 24 بهمن وارد هرمزگان شدند و بعد از دو روز، توانستند از راهیان نور دریایی بازدید کنند و از نزدیک با رشادت های شهدای دریایی آشنا شوند و یک کاروان دیگر هم روز پنجشنبه 26 بهمن، وارد استان هرمزگان می شوند و در طی دو الی سه روز، از مناطق راهیان نور دریایی استان هرمزگان بازدید می کنند.
جهانداری خاطر نشان کرد: این اردوها در قالب اردوهای طرح نخبگان برگزار می شود و در طی آن، مولفین دروس آمادگی دفاعی از نزدیک، در یادمان های راهیان نور دریایی حضور پیدا می کنند.
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان افزود: در این اردو، 180 نفر از مولفین دروس آمادگی دفاعی سراسر کشور از مناطق راهیان نور دریایی بازدید می کنند.
وی تاکید کرد: راهیان نور دریایی، حرکتی نو و جذاب است که افراد به خصوص نسل جوان با حماسه‌های دریایی آشنا می‌شوند.

 گفتنی است مدیران کل آموزش و پرورش از سراسر کشور هم در این کاروان راهیان نور، حضور دارند.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها