مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری بسیج کرمانشاه در گفتگو با کوله بار خبر داد

میزبانی ازکاروان های راهیان نور دانش آموزی با برگزاری برنامه نمایشی "با افلاکیان"

یوسفی راد گفت: برنامه نمایشی، رزمی و فرهنگی "با افلاکیان" هر شب برای کاروان های راهیان نور دانش آموزی در پادگان توحید کرمانشاه برگزار می شود.

سرهنگ یوسفی راد مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در گفتگو با کوله بار با اشاره به آغاز اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اظهار داشت:کاروان های راهیان نور دانش آموزی استان های همدان و گیلان از  نخستین کاروان هایی بودند که از مناطق عملیاتی کرمانشاه بازدید کردند.

 
وی ادامه داد: بازدید از برنامه نمایشی با افلاکیان در کرمانشاه که در برگیرنده عملیات های دفاع مقدس و همچنین بمباران کرمانشاه است، یکی دیگر از برنامه ها برای میزبانی از کاروان های راهیان نور دانش آموزی در کرمانشاه است.

 
مسئول اردویی بسیج کرمانشاه خاطر نشان کرد: این برنامه از 20 مهرماه هرشب در پادگان توحید کرمانشاه به مدت 70 دقیقه برای دانش آموزانی که در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب آمده اند، برگزار می شود.

 
سرهنگ یوسفی راد این نمایش را یک برنامه فرهنگی جذاب، متفاوت و تاثیرگذار برای دانش آموزان دانست و گفت: اکثر دانش آموزان بعد از تماشای برنامه با افلاکیان، تحت تاثیر قرار می گیرند و با فضای دوران دفاع مقدس، آشناتر می شوند.

 
وی گفت: اجرای این رزم نمایش علاوه بر اینکه در انتقال فرهنگ دفاع مقدس و رشادت‌های مردم مؤثر است با توجه به اظهار رضایت جوانان و نوجوانان از اجرای برنامه‌ در سال‌های گذشته و بازتاب آثار آن در جامعه می‌توان آن را فرصتی برای آشنایی بیشتر جوانان با دفاع مقدس دانست.

 
وی استان کرمانشاه را یکی از مقصدهای کاروان های راهیان نور دانش آموزی دانست و گفت : روزانه بطور متوسط میزبان بیش از 1500 دانش آموز از استانهای دیگر و  500 دانش آموز از استان کرمانشاه می باشیم .

 

 

 
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها