دوست و همکار شهید مدافع حرم "محمد بلباسی" عنوان کرد

نقش شهید بلباسی در اعزام مازندرانی ها برای حضور در مراسم سالگردارتحال امام خمینی(ره)

مسئول اردویی بسیج اصفهان گفت:شهید بلباسی مصداق بارز تقوا و تواضع در میان پاسداران جوان بود و نقش پررنگی در اعزام مازندرانی های به تهران برای حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) داشت.

نبی الله عوض پور, دوست و همکار شهید مدافع حرم "محمد بلباسی" و مسئول سازمان اردویی, راهیان نور و گردشگری سپاه فجر استان فارس در گفتگو با خبرنگار کوله بار درباره این شهید عنوان کرد: اخلاص, خاکی و بسیجی بودن و روحیه جهادی از جمله خصوصیات شهید بلباسی بود.

دوست و همکار شهید مدافع حرم "محمد بلباسی" با ذکر خاطره ای از این شهید بیان کرد: سپاه فجر استان فارس اربعین 94 در شهرهای شلمچه در خوزستان و کربلا در عراق موکب هایی را ترتیب داده بود و با توجه به اینکه استان فارس در خرمشهر اردوگاهی نداشت شهید بلباسی افرادی را که در موکب خرمشهر فعالیت داشتند را در اردوگاه مازندران اسکان داد و خودش هم بدون اینکه کسی وی را بشناسد و در گمنامی کامل در موکب استان فارس به زائران امام حسین (ع) خدمات رسانی می کرد.

وی اضافه کرد: شهید بلباسی فردی پرتلاش بود و هر کاری که از دستش بر می آمد را برای زائران امام حسین (ع) انجام می داد و علاوه بر این به افراد دیگری هم که در موکب فعالیت می کردند روحیه می داد و با خادمان و زائران رفتار بسیار خوبی داشت و معتقد بود می توان با این کار مدتی را از بسیاری فعالیت های دنیوی دور شد و به معنویات پرداخت.

عوض پور در ادامه با بیان اینکه شهید بلباسی مصداق بارز تقوا و تواضع میان پاسداران جوان بود افزود: شهید بلباسی همیشه می گفت اگر من نمی توانم از زائران امام حسین (ع) باشم حداقل می خواهم از نوکران زوار امام حسین(ع) باشم و به آن افتخار می کنم همچنین نمی خواهم داخل خانه بمانم و بعد حسرت این را بخورم که چرا در این زمینه کار و فعالیتی نکردم.

 

وی در پایان تاکید کرد:شهید بلباسی مصداق بارز تقوا و تواضع در میان پاسداران جوان بود و نقش پررنگی در اعزام مازندرانی های به تهران برای حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) داشت.

 
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها